Pro4etete tova ima dosta istina v nego !!!

Тук ще откриете най-новата информация свързана с услугите, които NetSurf.Net предлага на своите потребители...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Pro4etete tova ima dosta istina v nego !!!

Мнениеот scubydoo » 20 мар 2007 17:37


Потребителски аватар
kuzzo
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1356
Регистриран на: 01 окт 2004 14:41
Местоположение: ПЪСТРЕНЦУ!!!
Контакти:

Мнениеот kuzzo » 20 мар 2007 17:43

верно е тфа къде пише!!!
Suzu is 4 ReaL

Потребителски аватар
lakarimas
Ветеран
Ветеран
Мнения: 938
Регистриран на: 01 мар 2006 01:48

Мнениеот lakarimas » 20 мар 2007 18:08

добре бе Цецо теб кво ти пречеше да организираш 1 Митинг,Ако мислиш че нямаше да се съберът достатъчно хора то поне да бе предприел няква кампания(Все пак кат лице на интернет доставчик за Нашият град)

Потребителски аватар
Dak0
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1522
Регистриран на: 30 мар 2006 16:57

Мнениеот Dak0 » 20 мар 2007 18:13

lakarimas написа:добре бе Цецо теб кво ти пречеше да организираш 1 Митинг,Ако мислиш че нямаше да се съберът достатъчно хора то поне да бе предприел няква кампания(Все пак кат лице на интернет доставчик за Нашият град)


да и аз съм ЗА

и ще доидат хора :!:
Ученото си е учено! В кенеф да го затвориш, лавка ще отвори.

XaHa
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 15 мар 2007 20:36

Мнениеот XaHa » 20 мар 2007 19:09

...Технически погледнато torrent tracker-ите предоставят възможността на хора, споделящи каквато и да е информация, да си я обменят, при тях няма нищо нелегално и пиратско, да не говорим, че много научни и образователни институции в цивилизованите страни ползват torrent технологиите, за да обменят информация и данни.
Т.е. това, че съществува даден torrent tracker, значи само че "ЕВЕНТУАЛНО" някой може да си размени с друг човек информация, защитена с авторски права....

Това би трябвало да означава ,че ФТП-тата също не са незаконни,защото информацията се обменя само между потребителите на определен интернет доставчик.

Потребителски аватар
lakarimas
Ветеран
Ветеран
Мнения: 938
Регистриран на: 01 мар 2006 01:48

Мнениеот lakarimas » 20 мар 2007 19:16

XaHa написа:...Технически погледнато torrent tracker-ите предоставят възможността на хора, споделящи каквато и да е информация, да си я обменят, при тях няма нищо нелегално и пиратско, да не говорим, че много научни и образователни институции в цивилизованите страни ползват torrent технологиите, за да обменят информация и данни.
Т.е. това, че съществува даден torrent tracker, значи само че "ЕВЕНТУАЛНО" някой може да си размени с друг човек информация, защитена с авторски права....

Това би трябвало да означава ,че ФТП-тата също не са незаконни,защото информацията се обменя само между потребителите на определен интернет доставчик.

Абселютно съм съгласен То и на ДАТА.бг имат ФТП пък гледам не е изключено
Искам отговор защо спряхте ФТП като датата не е сряла нищо

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

re:

Мнениеот scubydoo » 20 мар 2007 19:17

Az moga da pomogna za miting moga da otida ama da organiziram ne.
Predstavitel sam na firma i li4no da sam 4esten s GDBOP razpravii ne iskam da imam po nikaf povod , tiq mom4eta vinagi mogat da ti razkagat igrata ako im se nabie6 v o4ite osobenno v dargava kato na6ta .

Потребителски аватар
Dak0
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1522
Регистриран на: 30 мар 2006 16:57

Re: re:

Мнениеот Dak0 » 20 мар 2007 19:26

scubydoo написа:Az moga da pomogna za miting moga da otida ama da organiziram ne.
Predstavitel sam na firma i li4no da sam 4esten s GDBOP razpravii ne iskam da imam po nikaf povod , tiq mom4eta vinagi mogat da ti razkagat igrata ako im se nabie6 v o4ite osobenno v dargava kato na6ta .


YOU ARE NOT ALONE
Ученото си е учено! В кенеф да го затвориш, лавка ще отвори.

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 20 мар 2007 19:29

Ou kei , neka nqkoi da se hvane az 6te mu pomagam i finansovo saberete se , az li4no sam za v Montana ima 7000-8000 potrebiteli , 1000 da doidat 6te e super , mislq 4e moga da ubedq i Mont7 da pomognat, dage sam sure.

Абселютно съм съгласен То и на ДАТА.бг имат ФТП пък гледам не е изключено
Искам отговор защо спряхте ФТП като датата не е сряла нищо


Vig otgovor ne sam dlagen da ti davam , iska6 li da prehvarlq FTP-to na tvoe ime i da sklu4im dogovor i go puskam za 30 sec ?
Iska6 li ?

XaHa
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 15 мар 2007 20:36

Мнениеот XaHa » 20 мар 2007 19:45

Цецо ,ние нямаме нищо лично против теб(даже си ни много симпатичен),просто си се възмущаваме на глас.

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

re:

Мнениеот scubydoo » 20 мар 2007 19:51

ami ne si4ki se "vazhi6tavat" :-)
Ne znam qvno ne vseki moge da pomisli i da razbere 4e tfa zakoeto sprqha Zamunda i Arenabg.com e 10 pati po nevinno ot tfa det nie pravehme godini tuk , to e filmi muzika katalog i 17 Terabaita space , gledane online ..i v kraina smetka 17T piratsko sadarganie na na6 server:-)
Znaete li kolko godini sam treperel da ne se "slu4i" ne6to ?
Ehh toq pat smetnahme za neobhodimo da sprem ...riska stava mn golqm trqbva da si mn nagal za da prodalgi7 to4no sega .
Razbira se 4e tfa ne sam go pravil samo za6toto si4ki ste mi simpati4ni :-)
No direktna izgoda ne sme imali , sega dori po trudno 6te nau4im horata 4e tfa ne e dadenost koqto e nerazdelna 4ast ot Neta a bonus koito trqbva da sa blagodarni 4e go e imalo tolkova vreme, vapreki si4ko nie 6te misli tazi week za na4inite i realizaciite na bade6teto na P2P obmena .
Ve4e se raboti po DC++ server i imate direktna vrazka s Megalan Sofiq tam ima 20000 abonata ..te kato nikoga ne sa imali FTP kvo da kagat ?

Потребителски аватар
ShEaR
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1962
Регистриран на: 15 сеп 2005 19:19
Местоположение: MLadostt

Мнениеот ShEaR » 20 мар 2007 19:59

Че не е същото,както когато имаше фтп,не е,но пък и не е болка за умиране.Както ти каза,някъде въобще не са и имали фтп.След като го спряхме и нещата след около месец време позатихнат,възможно ли е да се пусне фтпТо пак,или....no chance?
Другият ми въпрос е,след спирането,цялата информация в фтп-то(музика,филми,игри),при евентуално негово пускане след време ще бъдат ли там,или всичко си е отишло?

Потребителски аватар
gnr
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1630
Регистриран на: 18 сеп 2006 17:02
Местоположение: Montana (Paradise City)
Контакти:

Мнениеот gnr » 20 мар 2007 20:01

поне да бяхте казали 1 ден преди да го спрете..да изтеглим каквото ни трябва...сега тегла торенти с 5 кб/с :cry:
България има природни богатсва,
България има народ несломим.
България има от всичко по малко,
но само един, ЛЕВСКИ, футболен тим.

Мъждукат и други тимчета разни,
Мъждукат, но Левски блести.
Опитват се с ЛЕВСКИ да крачат.
И крачат, но Левски лети

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 20 мар 2007 20:06

si4ko se pazi ot infoto i 100 % 6te go pusnem da si izteglite koi kvo iska spoko ....

Потребителски аватар
HeMaM_Mo3bK
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3763
Регистриран на: 22 май 2004 23:17
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот HeMaM_Mo3bK » 20 мар 2007 20:22

Тук напрактика е като в google както пише оня пич...
Ние нарушаваме закона 3-ти повече от замунда и арена защото директно предлагаме подобни филми , музика и софтуер и то не ние...ами напрактика собственика на това ФТП.
Не се цупете....толкова време сме го имали и ако всичко мине и отмине....пак ще го имаме най-малкото поради простата причина , че за него е отишла сулидна за инвестиция :)


Върни се в “НОВИНИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта