Новият офис на Нет-сърф.нет ще отвори на 22.12.2008

Тук ще откриете най-новата информация свързана с услугите, които NetSurf.Net предлага на своите потребители...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
Valador
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1275
Регистриран на: 19 сеп 2005 15:41
Местоположение: Planet Earth :)

Мнениеот Valador » 19 дек 2008 17:34

Добре изглежда , като отвори задължително ще мина да плата нета там 8)

Edit : ^TaLeR^_M# ти си пълен идиот ( без извинение :twisted: )

Edit2 : Ще се въздържа от коментар за долния пост , каквото съм искал да кажа съм го казал :twisted:
Последна промяна от Valador на 19 дек 2008 20:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
^TaLeR^_M#
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 667
Регистриран на: 04 апр 2006 15:49

Мнениеот ^TaLeR^_M# » 19 дек 2008 19:44

Valador - Аз ако съм идиот значи ти си мега прост кретен.. ( без извинение )На приказки сме смели..
АМЪН ОТ УМНИЦИ *цензура* !!

АКО НЯКОЙ ИСКА ДА МИ КАЖЕ НЕЩО НА ЛС..

Колко от вас' са виждали рекламни офиси на Интернет доставчици в София ../да не кажеме из чужбина/..

Темата няма да я следя , и МОЛЯ не пишете за мен в темата /ако някой иска да си изясняваме нещо да пише на ЛС !!/

вас' - потребителите изказали мнение свързано с моя първи пост в темата

Потребителски аватар
BO4A
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 499
Регистриран на: 14 фев 2007 15:38
Местоположение: По света и у дома :D

Мнениеот BO4A » 20 дек 2008 00:14

аз тъмън се чудех тва кво ще е :lol: си викам сигурно некои магазин за дреи или хранителни стоки :lol: :) :D

Потребителски аватар
`max
Модератор
Модератор
Мнения: 9565
Регистриран на: 12 дек 2003 15:54

Мнениеот `max » 20 дек 2008 10:10

Лично на мене не ми харесва. ;)
You just stood there screaming,
fearing no one was listening to you.
They say the empty can rattles the most,
the sound of your own voice must soothe you
Hearing only what you want to hear,
and knowing only what you've heard.
You you're smothered in tragedy,
and you're out to save the world!

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 20 дек 2008 12:21

Оххх ...няма какво да кажа :-(
Монтана баце това е ..
^TaLeR^_M# ти докъде си ходил в чужбина та видя офиси на Интернет доставчици пък и в София дори , че аз ходя от 20 години и не помня нито един да ми е направил впечатление :-)
Но благодаря ти ако ни сравняваш с Deucthe Telecom или AOL ..да нашия не е като техния няма видео стена , ще има ТВ 32 ' понеже по голяма няма къде да сложим ...а иначе офиса ни е много хубав , благодаря ВИ :-)
Като Ви слушам , не тези дето не им харесва ..а тия дето плюват съжалявам за някой харчове можеше да минеме метър с една "дръвена маса " + видео стена и безплатна бира с кебапчета , типично по нашенски , па ако може и световноизвестния отбор на Монтана да гледате по видео стената евала нали :-)Или пък на живо Чалга парти от Клеопатра , къртите направо :-P
1. "СМРАДОЛЯЦИ" - Качите препратки към страницата , без мое желание . Приемате се за смрадове ??
2."закашмер" - Бавното зареждане на страниците !! Може би ти ??
3. "пуст" - Минавам оттам вечерта.. святят лампи , нормално ли е за Интернет доставчик само осветлението.. предполага се да има и някоя видео стена.. -- // --
Банален си !! В три реда ми пишеш едно и също!! -АРГУМЕНТИРАМ СЕ !!
И това което правите е много "тъпо" - Прекарването на кабела през дома..



1 .Използваме възможностите за реклама - нищо смрадливо няма по тази логика и БТВ трябва да са смрадоляци ??
2.Бавното зареждане не е доказано - да не говорим , че си отказал на колеги да проверят ,което ме кара да мисля, че си измисляш или просто си неграмотен и имаш проблеми с browser-a или ..
3.Офиса не е готов - видео стена няма да има ще има ТВ , но да ти кажа аз не съм сигурен , че в Мтел или Глобул те за мен за еталон ..или те са смрадоляци ???? има видео стени ?в Мегалан в София също няма ..и те ли са смрадоляци и техния офис ли е пуст ? Моля ти се пич Клеопатра е друг тип заведение ние правим каса за Интернет , а ТВ ще има защото ще пердлагаме и ТВ след Нова година.
4.Това с кабелите е най-умното нещо което трябва да стане , само че ти адски задръстен и да ти обяснявам ще се хабя само.
- 99 % по малко повреди
- практически няма стареене на кабела
- естетически
- по закон сме задължени да го правим
- при гръмотевици и други бури повредите са 90 % по малко
- огромна разлика в качеството тъй като кабела не е изложен на външни въздеиствия , ако не знаеш този тип кабели Cat 5e се полага вътре .
- оптика на 1 гигабит в всеки блок
- перфектен интернет
- възможност за цифрова ТВ с пъти по добро качество от предлаганото

Потребителски аватар
kris
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 704
Регистриран на: 20 яну 2007 17:18
Местоположение: МоНтАнА
Контакти:

Мнениеот kris » 20 дек 2008 17:25

Много е як новия офис, дано и обслужването да е на ниво :)

Потребителски аватар
Valador
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1275
Регистриран на: 19 сеп 2005 15:41
Местоположение: Planet Earth :)

Мнениеот Valador » 20 дек 2008 18:38

scubydoo евала ти правя, че обясняваш на такъв "многознайко" :)

Потребителски аватар
SaioKI
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 461
Регистриран на: 11 апр 2005 10:20
Местоположение: Pliski7e City

Мнениеот SaioKI » 20 дек 2008 19:06

Да питам тези кутий кадето слагате по етажите за нета, много несериозно се отнасяте. Как може да направите толкова много боклук, да неисчистите, да ми откачите кабелната(въпреки че невиждам каква работа имате там) и накрая да нея закачите пак. Поне си признайте като звънне някой в офиса а не да казвате че неса ваши и тем подобни.
Изображение

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

ре:

Мнениеот scubydoo » 20 дек 2008 21:45

Възможно е да има проблеми при прекарването на кабелите в звънчевата инсталация , там минават телефони , Кабелна ТВ и домофони ..случва се понякога да се скъса някои кабел ..в такива случай ние си оправяме белите , а иначе за мръсното си прав техниците са предупредени , че трябва да почистват но нали знаеш , че аз не мога да ги превъзпитам ...:-( в такива случай препоръчвам директно скандал в офиса аз да разбера и най-добре да го видя за да мога да ги глобя правилно и да има респект и контрол в противен случай бълграрина е известен с способността да намира лесния начин.

Потребителски аватар
SaioKI
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 461
Регистриран на: 11 апр 2005 10:20
Местоположение: Pliski7e City

Мнениеот SaioKI » 21 дек 2008 00:47

Кабела небеше скусан и си беше отвънка изваден от букса ли там каво му се вика и оставен с 3-4 врътки кабелната дойде ама така ли трябва да става. Звъня в офиса от там ми казват че в нашия блок още неса слагани такива кутий. Тати обеща че следващия пат като званне и получи същия отговор реже кабелите и се некой ще дойде.
Изображение

Потребителски аватар
SaioKI
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 461
Регистриран на: 11 апр 2005 10:20
Местоположение: Pliski7e City

Мнениеот SaioKI » 27 дек 2008 20:49

А тазипромоця с календарите до кога е ? Кат ида на 2-ри ще получа ли че ми аресфат :D
Изображение

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

ре:

Мнениеот scubydoo » 27 дек 2008 20:58

Има спокойно + други подаръци :-)


Върни се в “НОВИНИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта