НОВ форум и съпортери към него !!!

Тук ще откриете най-новата информация свързана с услугите, които NetSurf.Net предлага на своите потребители...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
Stanny
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3804
Регистриран на: 24 мар 2005 23:05
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот Stanny » 22 фев 2010 16:50

Няма смисъл от сървъри защото ще стане като преди как беше, ще има тема за ЦС или Диабло през 3 минути и все някой ще си реве ... един слага бан друг го маха от което следва яко псуване и оправия нема ... по-хубаво нещо друго да се направи по различно ;)

Потребителски аватар
`max
Модератор
Модератор
Мнения: 9565
Регистриран на: 12 дек 2003 15:54

Мнениеот `max » 22 фев 2010 16:51

Tieatre написа:С малко стягане на дисциплината и тоя форум може да си влезне в крачка а новите раздели да се добавят само към него.


Аз нали се опитвах със стягане и дисциплина. И какво стана? Махнаха ми правата. А и друго. Нека предположим, че в новия форум ще се наказват хора. И първия път като идат да си плащат Интернета ще почнат да пискат на шефове и екип, че имат бан (или друго наказание) без причина. И на ден като идат 15 човека с такова "оплакване", накрая Цецо ще си каже "Тия ми надуха главата, по-добре да няма наказания и готово." и работата си става същата помия като сега. От тая гледна точка казвам, че е безсмислено, обаче мен изобщо не ми пречи и да има нов, щом ви се занимава. ;)
You just stood there screaming,
fearing no one was listening to you.
They say the empty can rattles the most,
the sound of your own voice must soothe you
Hearing only what you want to hear,
and knowing only what you've heard.
You you're smothered in tragedy,
and you're out to save the world!

Потребителски аватар
Stanny
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3804
Регистриран на: 24 мар 2005 23:05
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот Stanny » 22 фев 2010 16:54

`max написа:
Tieatre написа:С малко стягане на дисциплината и тоя форум може да си влезне в крачка а новите раздели да се добавят само към него.[/b]


Аз нали се опитвах със стягане и дисциплина. И какво стана? Махнаха ми правата. А и друго. Нека предположим, че в новия форум ще се наказват хора. И първия път като идат да си плащат Интернета ще почнат да пискат на шефове и екип, че имат бан (или друго наказание) без причина. И на ден като идат 15 човека с такова "оплакване", накрая Цецо ще си каже "Тия ми надуха главата, по-добре да няма наказания и готово." и работата си става същата помия като сега.


Много си прав за това. А и друго са ми казвали, но не знам колко е вярно имаше хора се хвалеха, че с/у 5лв. им се махал бана или пък аз ще идем до офиса там махат само да се оплачеш, е кво праиме ... нищо ;)
И ако е възможно е хубаво да се направи да може да се реже на потребителите достъпа до определн раздел/и или пък да може само да четат в форума без да пишат. ;)
Последна промяна от Stanny на 22 фев 2010 16:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sp1r0
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 2160
Регистриран на: 23 мар 2005 15:43
Местоположение: Монтана, Русе

Мнениеот Sp1r0 » 22 фев 2010 16:57

Напълно съм За, но поне не го правете като този форум - локален. Понеже рядко съм в Монтана и доста често мисменят IP-то, и всеки път трябва да се праща ЛС на SOAD. Ако е възможно това би било един плюс за форума, като има повече хора и от другите градове. :wink:

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 22 фев 2010 17:17

Ами , да имало е такива моменти , но и ние " пораснахме" , с времето се опитваме да се държим като сериозна и голяма фирма каквато сме , нищо че много не им харесва този факт .
Така , че мрънкащи за БАН във форума мисля , че и да има стига да е справедлив няма да правим компромис.

Потребителски аватар
Stanny
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3804
Регистриран на: 24 мар 2005 23:05
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот Stanny » 22 фев 2010 17:20

Да се прави както е в форума на data.bg там си има тема и при всяко наказание в тази тема се пуска пост в който пише потребител/причина/време на наказанието и да няма сърдити и мрънкащи ;)

Потребителски аватар
rilko
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 1087
Регистриран на: 29 юни 2005 08:02
Местоположение: Nqkade dom
Контакти:

Мнениеот rilko » 22 фев 2010 17:34

Несъм баш съгласен за бановете. Напоследък колкото бана е имало и си е бил заслужен не са им махани като дойдат да мрънкат. Но както казах и по нагоре ще е добре съпортерите и модераторите да могат по често да влизат и да следят за спазване на правилата във форума а не както до сега модератори бол а реално онлайн сме около 5 6 души.
Да си върнем БЪЛГАРИЯ на българите!!!

Потребителски аватар
Stanny
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3804
Регистриран на: 24 мар 2005 23:05
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот Stanny » 22 фев 2010 17:37

Вярно е, но не е и правилно да се съди кой колко е редовен по това дали пуска мнения ... защото аз си редактирам и т.н., но не пиша много често и ми викат ти не е*аваш да пипнеш тоа форум ...

Потребителски аватар
rilko
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 1087
Регистриран на: 29 юни 2005 08:02
Местоположение: Nqkade dom
Контакти:

Мнениеот rilko » 22 фев 2010 17:42

Има много такива който невлизат изобщо или влизат веднъж на 3 4 месеца.
Да си върнем БЪЛГАРИЯ на българите!!!

Потребителски аватар
Stanny
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 3804
Регистриран на: 24 мар 2005 23:05
Местоположение: Монтана
Контакти:

Мнениеот Stanny » 22 фев 2010 17:43

Абе по-хубаво на некфо кафе да се събереме да си ги праикаваме тия работи .. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Archyless
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1531
Регистриран на: 04 апр 2005 10:01
Местоположение: N/A

Мнениеот Archyless » 22 фев 2010 17:53

Stanny написа:Абе по-хубаво на некфо кафе да се събереме да си ги праикаваме тия работи .. :lol: :lol: :lol:

Среща на форума 2010г. :Д ЗА!

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Мнениеот down » 22 фев 2010 18:08

Archyless написа:
Stanny написа:Абе по-хубаво на некфо кафе да се събереме да си ги праикаваме тия работи .. :lol: :lol: :lol:

Среща на форума 2010г. :Д ЗА!


всички ли са поканени :wink:

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Мнениеот Tieatre » 22 фев 2010 18:26

roken написа:Има много такива който невлизат изобщо или влизат веднъж на 3 4 месеца.

Напълно вярно.



Stanny написа:Абе по-хубаво на некфо кафе да се събереме да си ги праикаваме тия работи .. :lol: :lol: :lol:

Дай по-добре да се натиска на некакви ракий, на кафе добри идей не идват. Истината се ражда в спора. Ама предлагам да се сложи и вейс контрол на вратата да проверява за лични карти. :wink:

KASKATA
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 487
Регистриран на: 06 авг 2002 12:45
Местоположение: myspace.com/cirozabg
Контакти:

Мнениеот KASKATA » 22 фев 2010 18:34

`max написа:
Tieatre написа:С малко стягане на дисциплината и тоя форум може да си влезне в крачка а новите раздели да се добавят само към него.


Аз нали се опитвах със стягане и дисциплина. И какво стана? Махнаха ми правата. А и друго. Нека предположим, че в новия форум ще се наказват хора. И първия път като идат да си плащат Интернета ще почнат да пискат на шефове и екип, че имат бан (или друго наказание) без причина. И на ден като идат 15 човека с такова "оплакване", накрая Цецо ще си каже "Тия ми надуха главата, по-добре да няма наказания и готово." и работата си става същата помия като сега. От тая гледна точка казвам, че е безсмислено, обаче мен изобщо не ми пречи и да има нов, щом ви се занимава. ;)


Няма какво да пискат тия хора, при регистрацията са се съгласили с общите условия на форума и като не ги спазват там си пише последиците :)

Потребителски аватар
`max
Модератор
Модератор
Мнения: 9565
Регистриран на: 12 дек 2003 15:54

Мнениеот `max » 22 фев 2010 18:40

Викайте ме и мене за тия бири. ;)
You just stood there screaming,
fearing no one was listening to you.
They say the empty can rattles the most,
the sound of your own voice must soothe you
Hearing only what you want to hear,
and knowing only what you've heard.
You you're smothered in tragedy,
and you're out to save the world!


Върни се в “НОВИНИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта