Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Тук ще откриете най-новата информация свързана с услугите, които NetSurf.Net предлага на своите потребители...

Модератор: Техническа поддръжка

Dzhegalski
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 23 авг 2014 01:18

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот Dzhegalski » 23 авг 2014 02:09

Здравейте и от мен. Първо искам да кажа, че съм съгласен с коментарите относно достоверността на спийд тестовете или по-скоро нейната липса... Ако се замислите за момент съм сигурен, че и вие ще стигнете до извода, че не плащате месечната си такса, за да гледате по цял ден колко мегабите ще ви отчете спийд теста. Все пак не е като да сте сложили двигател от Бугати на персоналната си машина и да тествате с този "виртуален километраж" как ще се държи на пътя :) Колкото до темата Близу, след като на някой му допада като доставчик, нека му се наслаждава :) Просто си мислех, че технологии от 18ти век са вече демоде, но може и да греша! На тези от вас, които ще кажат (напишат), че мнението ми е безпочвено и необективно (а съм сигурен, че ще има такива хора), ще кажа следното:

Преди няколко месеца отидох на гости на моя приятелка в София. Тогава в апартамента и за първи път видях модем, чийто сигнал достига чрез коаксиален кабел. Може би се питате кое е интересното на историята ми? :) Интересното е, че въпросният модем имаше лого "blizoo" отгоре и беше в експлоатация. :) Ако имате желание Нет-Сърф да ви доставя услугите си чрез ADSL модеми (примерно), може и да се случи, но не съм сигурен, че в този случай ще останете абонати на Нет-Сърф за повече от 3 дни :)

Колкото до настоящите ни клиенти, които реагират малко по-бурно когато някоя от услугите спре. Мили хора, не се заблуждавайте, че ви свързваме само и само да ви държим без интернет или телевизия след като подпишете договора. Разбираме ви, че услугата е спряла точно когато сте ползвали онлайн банкиране или когато тъкмо сте се запознали с някоя "свежа тръпка" във фейсбук. Веднъж изникналия проблем се отстранява максимално бързо, по начин, който ще предотврати следващо появяване на същия проблем. Екипите от всички звена на фирмата работят максимално бързо, за да не се колебаете 2 дни (примерно) след като сте подписали договора си, дали сте направили правилния избор.
На всички настоящи клиенти на фирма Нет-Сърф искам да кажа само, че правилния избор не винаги е труден, и се обаждайте при възникване на проблем с някоя от услугите, никой от екипа на фирмата не би ви отказал съдействие, защото в противен случай ще ни бъде отказана заплата :D А на всички, които се чудят дали да изберат Нет-Сърф - заповядайте в някой от офисите ни! Информацията е БЕЗПЛАТНА! Да бъдете правилно информирани е най-важния фактор при взимане на каквото и да е решение! Желая на всички ви лека и спокойна нощ!

К.Джегалски (Техник, гр.Благоевград)

Потребителски аватар
nvr
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 01 юли 2014 22:09
Местоположение: Враца

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот nvr » 23 авг 2014 08:48

Да споделя и аз нещо.От Враца съм,и при нас доставчици има доста.Плащам 36 камъка без договор за 80 мбит/с и ТВ получавам това-
http://www.speedtest.net/my-result/3707765035
Доволен съм ,но бях си казал,че който първи пусне GPON в града,ще се включа веднага.От следващия месец ще съм абонат на "Нетсърф"-Оптичен Неограничен МАХ - 120 Mbit/s
За мен това е върха на технологията за домашен потребител.От две години съм тестер на Samknows и имам наблюдение за качеството на интернета в моя град.

Потребителски аватар
ka4o_pi4a
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 20
Регистриран на: 05 май 2012 17:11
Местоположение: Благоевград

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот ka4o_pi4a » 23 авг 2014 19:55


amorphis
Потребител
Потребител
Мнения: 82
Регистриран на: 07 яну 2013 17:26

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот amorphis » 03 сеп 2014 10:53

Надявам се оптичната мрежа да стигне скоро и до мен, защото интернета от тези безжични антени не става за нищо, да не говорим че като завали дори и малко дъжд изчезва напълно.

Потребителски аватар
jonov-km
Потребител
Потребител
Мнения: 103
Регистриран на: 06 мар 2013 23:24
Местоположение: Комощица

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот jonov-km » 03 сеп 2014 11:26

Хаха , то няма кабел до теб , а ти за оптика се надяваш - подземно ли я искаш или по стълбовете на енергото

boster
Новак
Новак
Мнения: 43
Регистриран на: 16 сеп 2014 17:00

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот boster » 16 сеп 2014 17:14

Аз съм абонат на интернета ви в Монтана.Искам да се включа и към телевизията ви,но на GPON . Ако може да ми кажете,кога ще има оптика до нас? Улицата е Стоян Марков 10.

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот the-ivo » 17 сеп 2014 10:45

boster написа:Аз съм абонат на интернета ви в Монтана.Искам да се включа и към телевизията ви,но на GPON . Ако може да ми кажете,кога ще има оптика до нас? Улицата е Стоян Марков 10.


Имате лично съобщение !
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net

Потребителски аватар
nvr
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 01 юли 2014 22:09
Местоположение: Враца

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот nvr » 10 окт 2014 07:07


doggy_m
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: 20 сеп 2012 18:41

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот doggy_m » 11 окт 2014 22:40

Ако не ви е проблем, ще ви помоля да ми изпратите информация на лично съобщение за така наречената GPON мрежа. Имам ли достъп до нея? (абонат съм от Благоевград) Доплаща ли се нещо? Какви са плюсовете и минусите? Благодаря!

Потребителски аватар
ka4o_pi4a
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 20
Регистриран на: 05 май 2012 17:11
Местоположение: Благоевград

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот ka4o_pi4a » 11 окт 2014 23:09

Дай точен адрес и абонаментен план към момента.

Потребителски аватар
roshko
Ветеран
Ветеран
Мнения: 950
Регистриран на: 07 юни 2005 16:06
Местоположение: Монтана

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот roshko » 12 окт 2014 01:02

Имате лично съобщение.

Потребителски аватар
jonov-km
Потребител
Потребител
Мнения: 103
Регистриран на: 06 мар 2013 23:24
Местоположение: Комощица

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот jonov-km » 14 окт 2014 14:26

Малко си осъвременете страницата де , информация от 2012 г , заблуда със скоростта , сборува се български трафик + международен , все едно ако направя две връзки за down едната от бг а другата от азия ще бъде равно на 50 Mbit/s

Потребителски аватар
ru4kata
Ветеран
Ветеран
Мнения: 877
Регистриран на: 23 ное 2004 18:04
Местоположение: Монтана
Контакти:

Re: Speedtest на GPON услуга 200Мбит/с

Мнениеот ru4kata » 14 окт 2014 19:11

Сложих оптика, че ми прекъсваше сигнала с кабела и на интернета и на телевизията. Резултата:
http://www.speedtest.net/my-result/3831524086
Момчетата са много отзивчиви и правим опити да отстраним този проблем, но засега удряме на камък вече повече от седмица :( Дано го оправим това неща и да я видя и аз тази скорост...


Върни се в “НОВИНИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта