1000лв. за този който се свърже с този ирк сървър

Тук можете да публикувате съобщения свързани с единствения сървър в Северозападна България - IRC.NET-SURF.NET...

Модератор: Техническа поддръжка

Deithrian
Новак
Новак

Сигурно редиректа е бил само за мен тогава

Мнениеот Deithrian » 15 мар 2011 19:44

Щом от Благоевград са се конектвали друг вариант не виждам да има.
Явно редиректа е бил специално за мен!

dEnisLaw
Аз съм направил всичко възможно от моя страна, като ustream чата не работеше под Windows 7 64, реинсталирах уиндоус с XP 64 и пак не работеше.

Факта, че в ustream.tv чат клиента е Флаш и няма никаква възможност за настройки, ме свързваше с ирк сървъра на нетсърф говори сам по себе си.

Ако е при мен грешката, моля да ми демонстрирате как се манипулира флаш чат клиента в ustream.tv, за да се свързва не с кой да е от милионите ирк сървъри, а точно този на нетсърф. :mad:

А факта, че не можех да се свържа с приятели от Япония, а само да им гледам видеото в Ustream го оставям на страна.
Дано на вас не ви се случва подобно нещо.

Нека повторя.
Чат клиента в юстрийм е Флаш и няма възможност за настройки на сървъра, за да може поради моя грешка да се свързва с ирк сървъра на нетсърф.
Всичко това на прясна операционна система.
И без мое НИКАКВО желание да се свързвам с ирк сървъра на нетсърф.
В хелп канала на ustream обясниха, че само порт 6667 е отворен за чат.

Моля да си редактирате поуста.

Проблем имаше, ако смятате, че е нямало проблем само драснете една линия "Проблемът е бил при вас" и ще ви освободя от присъствието си веднага на 01.04. както освободих предишният си доставчик, който оправда загубата на пакети със звуковата ми карта.

А факта, че мислите, че АЗ трябва да се съобразявам със вашето желание НАСИЛСТВЕНО да ме прехвърляте на ирк сървър ПО ВАШ ИЗБОР и да си търся какви ли не други начини да направя нещо да работи ЗА НЕЩО КОЕТО БЕЗ ВАША НАМЕСА СИ РАБОТИ НОРМАЛНО говори сам по себе си що за услуга предлагате.

Аз мога ли като вас да постъпя и да направим следното!

Понеже на мен така ми се иска, искам от следващият месец да си плащам интернета пред входната ми врата, понеже така ми е кеф!

И сега вие ще пращате ли някой да ми взима парите пред вратата всеки месец понеже така ми се иска, както вие ми препоръчвате АЗ да си намирам решение на проблем създаден от ВАС!

За това се надявам на ваш подходящ отговор с който да сменя жичка "Нетсърф" със жичка "Сити нет" на мрежовата карта.

Хайде всичко хубаво!

Потребителски аватар
`max
Модератор
Модератор

Re: Сигурно редиректа е бил само за мен тогава

Мнениеот `max » 15 мар 2011 20:05

Човек, не разбрах какъв ти е шибания проблем, след като 25 човека (знам, че не са толкова, не е нужно да казваш точна бройка) ти казаха, че се свързват през различни клиенти. Не виждам кой трябва да ти е виновен, че вие САМИ сте избрали да влизате през лайнен флаш клиент. Редиректа е махнат! Спри се вече. Сега е момента, в който трябва да почнеш да си чатиш с приятелите в Япония и да спреш да се занимаваш с глупости и заяждания. А ако пак, не може да се свържеш (пак казвам, при спрян редирект), търси проблема в скъпоценния ustream.tv.

А колкото до няколкото изказвания от типа "ще ви освободя от присъствие", ще кажа само, че едно е да имаш причина да се отказваш от нещо, друго е да търсиш такава. Лично на мен ми се струва, че ти правиш второто.

Успех с приятелите в Япония. Надявам се да нямаш повече проблеми. :beer:
You just stood there screaming,
fearing no one was listening to you.
They say the empty can rattles the most,
the sound of your own voice must soothe you
Hearing only what you want to hear,
and knowing only what you've heard.
You you're smothered in tragedy,
and you're out to save the world!

Потребителски аватар
dEnisLaw
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот dEnisLaw » 15 мар 2011 20:06

Глей са .. малко ми е морно, ама щом настояваш:
1-во: аЗ нямам нищо общо с фирма "Нет-Сърф" и грам не ме интересува от тях ли ше полЗваш нет или от "сити нет".
2-ро: това, че не си се свърЗал с твоите приятели от Япония също никак не ме интересува. Ти попита дали може някой да се свърже с тоя сървър и аЗ ти докаЗах, че може както от mIRC клиент, така и от web irc. the-ivo пък ти докаЗа, че точно от Благоевград се връЗва и той с mIRC клиент беЗ проблеми.
Е ш'ме иЗвиняваш, но целия форум да се връЗваме, а само ти да не можеш и с цялата си наглост пак да ни обвиняваш - прекалено е! Честно!
3-то: не ме интересува дори за какво си прекратил договора си с предния ти интернет доставчик - то си е лично твоя работа, не моя ;)
4-то: с всеки следващ пост ти мрънкаше и се оплакваше повече и повече. Ама не можело да се влеЗе, ама вляЗло се, но нямало японски еЗик, ама това, ама онова.
Та ти може да ме обвиниш, че приятелите ти не са били на линия когато си се кънектнал, а? Пак ли аЗ ше съм ти виновен?!
5-то: "може ли да се свърже някой с това" - "може" - мисля, че темата вече е приключила. Това, че ти не умееш не е мой проблем.
6-то: ето тук може да се оплакваш когато и колкото пожелаеш:

Код: Избери всички

E-mail: support@net-surf.net

На мен лично ми писна да се занимавам с теб и с проблемите ти.
Аз когато питам някой да ми препоръча модел скейтърси кец не го питам носил ли е й той такъв, колко време, трие ли се подметката бърЗо, бавно ли се трие, връЗките цапат ли се от дъската на скейта, носят ли на мръсотия, пускат ли вода, полЗва ли обеЗмирисител за кецове, кви пари са, от къде ги е купил и т.н.
И в крайна сметка като ги купя и не остана доволен да обвиня човека, който ми ги е препоръчал.
Със здраве :hi:
Думите отлитат, написаното остава!

Deithrian
Новак
Новак

Мнениеот Deithrian » 15 мар 2011 20:18

Благодаря за отговора ви :)
чао чао

Забравих да спомена да си върнете ирк редиректа, който редиректва само мен изглежда :rofl: :clap: от утре няма да ми пречи ама ако само мен ме редиректва, защо го е имало изобщо :rofl:

Нека колегата от Благоевград, който се е свързал с ирк сървър с единствен отворен порт 6667, с активен редирект от ваша страна за редиректване порт 6667 ирк сървър към нетсърф, да каже как го е направил :rofl: :rofl: :rofl:
Колега след, като е имало редирект, как вие сте оспяли да го избегнете и да се свържете с ирк сървъра на ustream на порт 6667 :rofl:
Еййй големи хакери, какво да правят неуките като мен.

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка

Мнениеот the-ivo » 15 мар 2011 20:54

Deithrian написа:Нека колегата от Благоевград, който се е свързал с ирк сървър с единствен отворен порт 6667, с активен редирект от ваша страна за редиректване порт 6667 ирк сървър към нетсърф, да каже как го е направил :rofl: :rofl: :rofl:
Колега след, като е имало редирект, как вие сте оспяли да го избегнете и да се свържете с ирк сървъра на ustream на порт 6667 :rofl:
Еййй големи хакери, какво да правят неуките като мен.

the-ivo написа:
14/03/11][14:00:10] * Connecting to chat1.ustream.tv (6667)
-
[14/03/11][14:00:10] Local host: iwcho (...)
-
Welcome to the Ustream IRC Network the-ivo!iwo@....
Your host is chat06.ustream.tv, running version Unreal3.2.8.1
This server was created Wed May 26 2010 at 00:38:14 PDT

В момента се свързвам от Благоевград и нямам никакъв проблем дори и на порт 6667 :hm:

Кое по-точно да ти обесня ? Paste-нал съм лога от mIRC client-a ми, можеш да видиш, че се е свързал безпроблемно на посочения порт, можеш да видиш и час и дата на поста ми..

Не разбирам на къде клониш със тези "закачливи" коментари за хакерите и тн... и не разбирам защо като проблема ти е решен пускаш нова тема с която ми се струва, че целиш да се заяждаш ? :hm:
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net

Върни се в “IRC.NET-SURF.NET”