Идея

Тук можете да напишете Вашите предложения за подобряване и оптимизиране на оптичната мрежа на NetSurf.Net...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
Static-X
Редовен потребител
Редовен потребител

Идея

Мнениеот Static-X » 28 май 2010 18:26

Мисля че ще е удобно да сложите една кутийка с работното време на страниците за добавяне на допълнителния ден и на страницата която се показва след като сме ползвали услугата щото не всички са запознати с работното време а така като ни свърши нета примерно гледаш веднага кога ти е най-удобно да идеш :good:

Потребителски аватар
HeMaM_Mo3bK
Ветеран
Ветеран
Контакти:

Re: Идея

Мнениеот HeMaM_Mo3bK » 28 май 2010 18:59

Гледай да е сутрин и няма да ти е нужно работно време.Ако ти спре нета събота или неделя....спи до към 11:00 за да ти е удобно и иди да си го платиш.

Потребителски аватар
Static-X
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот Static-X » 28 май 2010 19:06

На работа съм а събота и неделя за нишо на света няма да стана сутрин ;)
та .. да най ще ми е удобно да си ми е пред очите работното време като ми се налага да си плащам нета :thank:

Потребителски аватар
HeMaM_Mo3bK
Ветеран
Ветеран
Контакти:

Мнениеот HeMaM_Mo3bK » 29 май 2010 00:01

Като отидеш тоя месец да си платиш периода си го снимай.

Потребителски аватар
Res5kT
Ветеран
Ветеран

Мнениеот Res5kT » 29 май 2010 00:06

BTW В другите градове няма такива глупости като свърши ми нета спирам го е са веднага както прави нет-сърф ... което е малко тъпо ... 1 приятел ми вика " ти си луд ... тук като дойде време да го плащаш може да не го платиш веднага и пак не те спират ... дават ти време " а не например да ми спре нета тая вечер аз да имам някфа работа (например казвам ) и да се чудя кво да правя ;) или пук зимам заплата след 3-4 дни и кво 3-4 дни да седя без интернет да речем ... се тая ;) просто исках да изразя мнение ;)

Потребителски аватар
`max
Модератор
Модератор

Мнениеот `max » 29 май 2010 00:58

Res5kT, нали осъзнаваш, че по принцип Интернет-а ти трябва да спира вечерта, в която пускаш деня плюс. Което ще рече, че ако имаш работа и нета ти спре, ти имаш възможността да си пуснеш още един ден. И ако не си го платиш в рамките на тоя един ден и отново ти спре по време на важната работа, може да обвиняваш единствено себе си. Все пак си бил предупреден 24 часа преди това, нали? Според мене, този ден плюс се равнява на:

Res5kT написа:тук като дойде време да го плащаш може да не го платиш веднага и пак не те спират ... дават ти време

И отново, никой не е виновен, че ти приемаш този ден плюс за даденост. ;)
You just stood there screaming,
fearing no one was listening to you.
They say the empty can rattles the most,
the sound of your own voice must soothe you
Hearing only what you want to hear,
and knowing only what you've heard.
You you're smothered in tragedy,
and you're out to save the world!

Потребителски аватар
Res5kT
Ветеран
Ветеран

Мнениеот Res5kT » 29 май 2010 02:19

`max ем замисли се в следната ситуация която подчертах по горе : Нямам пари вземам заплата след 4-5 дни ако ще и 48 часа да ми дадат предизвестие няма файда нали ? ;) Мисълта ми е че тези няколко дни няма да "увътрят" интернет доставчика ;)

Потребителски аватар
Genius
Ветеран
Ветеран

Мнениеот Genius » 29 май 2010 10:56

Res5kT написа:`max ем замисли се в следната ситуация която подчертах по горе : Нямам пари вземам заплата след 4-5 дни ако ще и 48 часа да ми дадат предизвестие няма файда нали ? ;) Мисълта ми е че тези няколко дни няма да "увътрят" интернет доставчика ;)

Абе, само за тебе няма да ги увътрят, ама като го направят с всеки потребител я се замисли дали нема да им дойде на загуба??? :hm: :hm: :hm: :hm:

Потребителски аватар
rilko
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Контакти:

Мнениеот rilko » 29 май 2010 11:11

Първо дават ти допълнителен ден. Второ ако си оставиш актуален телефон в офиса ще бъдеш известен със СМС и трето ако те мързи да слезнеш до офица може да го платиш и в офис на Изипей ако имаш на близо само за целта трябва да си видиш клиентския номер от страницата на нет сърф влизаш си с юзъра и паролата и там си ти го пише.
Да си върнем БЪЛГАРИЯ на българите!!!

Потребителски аватар
Res5kT
Ветеран
Ветеран

Мнениеот Res5kT » 29 май 2010 11:21

Genius другите фирми как не са на загуба а го правят ?? :D

alus1onZ
VIP

Мнениеот alus1onZ » 29 май 2010 12:22

Res5kT написа:Genius другите фирми как не са на загуба а го правят ?? :D

Щото цъкват договорчета с клиентите, да кажем примерно за 1 или 2 години, в които клиента се съгласява да плаща всеки месец без прекъсване. А ти такъв договор не си подписвал тука ;)

Потребителски аватар
Static-X
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот Static-X » 29 май 2010 22:49

малко оф топик ама нищо :Д (Българина обича да спами!)
Та одобрявате ли ми предложението или не?

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран

Мнениеот down » 29 май 2010 23:01

alus1onZ написа:Щото цъкват договорчета с клиентите, да кажем примерно за 1 или 2 години, в които клиента се съгласява да плаща всеки месец без прекъсване. А ти такъв договор не си подписвал тука ;)

договор цъкват само БТК (VIVACOM) живях 3 годин в София, там съм минал половината доставчици които имаха покритие в квартала в които живях и договори имаше само за първия месец. бонсите бяха от една до две седмици,
bgmreja даваха 1 седмица пауърнет 2. па не са фалирали
не че се оплаквам ама.......
bgmreja имаха 24 часова каса седем дни в седмицата. а не миналия месец да мина в 19:30 през касата и да няма никой, ( не че е проблем пак ви казвам ама........)

Потребителски аватар
Static-X
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот Static-X » 18 юли 2011 16:29

Та в края на сметка го одобрихте :Д мерси за което

Потребителски аватар
Wenelinow
Глобален модератор
Глобален модератор

Мнениеот Wenelinow » 18 юли 2011 16:52

абе като ви спре интернета вечерта или през събота и неделя отивате в Кауфланд работи до 22:00ч. има каса на EasyPay и си плащате нета :good:
Пази моториста !!!
Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

Върни се в “ПРЕДЛОЖЕНИЯ”