Потребителска активност във форума

Тук можете да напишете Вашите предложения за подобряване и оптимизиране на оптичната мрежа на NetSurf.Net...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
Veskou
Потребител
Потребител

Re: Потребителска активност във форума

Мнениеот Veskou » 28 юли 2010 18:34

Глупаво е. Даже и в Zamunda не правят така, а там е препълнено... Сега временно са отворили регистрациите...
STARGATE!
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Monchy
Ветеран
Ветеран
Контакти:

Мнениеот Monchy » 28 юли 2010 18:37

Абе тоя автора е МЕГА ТЪП заклеам се...кво му пречи тва неам представа..баси тъпира
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
roshko
Ветеран
Ветеран

Мнениеот roshko » 28 юли 2010 19:02

недей толко грубо да обиждаш бе пич, всеки има право на мнение обаче някой път мнението няма никакъв смисал както в случая. Даже съм сигурен че неможе да ми каже 10 неактивни потребители т.е това за което претендира, може да знае 1-2-4 МАКС но немога и аз да разбера точно на потребителя какво му пречи това. Неактивните юзери да са взели памет около 5 мб даже и това е много дори да са си качили по 100кб аватар така че смисъла е?

Потребителски аватар
d0nk3y
Ветеран
Ветеран

Мнениеот d0nk3y » 28 юли 2010 19:27

:rofl: :rofl: Лепилото ли е на мода сега ?
сексъ и градъ = *цензура* михайловград

Потребителски аватар
RZArector
Ветеран
Ветеран
Контакти:

Мнениеот RZArector » 28 юли 2010 19:45

излишно е да се трият каквито и да било акаунти. Не вярвам те да пречат на някого, и едва ли базата данни е толко претъпкана с неизползваеми потребителски акаунти ... все пак това е Gamezlan :naughty: със своите необятни възможности.

Щот' ето примерно имаше един период, когато не бях влизал месеци наред (както много други потребители, особено от по-старите). И кво писал съм навремето толко и да ми махнат акаунта :141:
Не всичко, което има бузи е лице!

Потребителски аватар
Infinity
Редовен потребител
Редовен потребител

Re: потребителска активност

Мнениеот Infinity » 28 юли 2010 21:11

asen199 написа:Добре като не сте съгласни искате ли да си правя дневно по нови 10 акаунта и никога няма да ги поглеждам и да си седят така не пречат ами и на мен не ми пречи да си правя пак после що има 100000 потребителя пак пишат само 1000 от тях другите имат по 0 мнения.

В абв то 3 месеца неактивност и ти заминава пощата като там е по сериозно!

Прави си и по 300 на ден ако щеш кат си немаш друга раота и цел ден се чудиш ква тема да пуснеш ама неразбрах кво ти пречат другите?

rako_92
Ветеран
Ветеран

Мнениеот rako_92 » 28 юли 2010 21:25

Хах, и според мен няма никакъв смисъл от това триене. Както каза някой нито заема дисково пространство, нито нищо. Не пречат, но и да решите да ги изтриете няма да е проблем според мен.

Потребителски аватар
brnx
VIP

Мнениеот brnx » 29 юли 2010 01:01

asen199 написа:Ами предлагам да се направи следното нещо.Потребителите,които не посещават акаунтите си през последните 2 месеца примерно да бъдат изтривани.За да се изчисти форума от неизползваеми акаунти.

Човек, изобщо не разбирам на къде биеш... Къде па за тва се сетихте, ебаси. Кой го е грижа използва ли се или не даден юзър? Да се host-ваше от твойто РС, да те е грижа, че има 39210903290 неизползвани от повече от 2 месеца... Не знам от къде ви хрумват па такива щуротии :hm:
Викаш нема никва полза от тех? А ква вреда има тогава? Да не некой къде НЕ Е ВЛИЗАЛ да ти е казал нещо на въпреки? LOL
GENIBUS NITITO CANIS!

Потребителски аватар
brianspilmer
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот brianspilmer » 30 юли 2010 01:03

еи хора нема смисъл да ги триете щот така ми истриха рег в м-тел а ми потрябва и требваше си играам да праим нова невервам тия ацц-та да пречат на некой :hm:
Изображение

Потребителски аватар
Sp1r0
Глобален модератор
Глобален модератор

Мнениеот Sp1r0 » 30 юли 2010 08:01

Добре да се приеме, че се направи така и к'во? Аз имам изтрит юзер и исках преди време да ме преименуват на него, но след пробата не стана, защото е в базата данни и не може да съществува потребител с това име. Тоест, ако ще да истриете всичките няма как да стане да си регистрирате акаунти с тея имена. Не че не удобрявам идеята, а че се пишат само пълни глупости (от някой). :lock:
Изображение

Върни се в “ПРЕДЛОЖЕНИЯ”