уеб камера от офис/каса на сайта

Тук можете да напишете Вашите предложения за подобряване и оптимизиране на оптичната мрежа на NetSurf.Net...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот HAF » 29 яну 2014 19:54

уф,щом настояваш :arrow: казвам че рядко ходя по запушени кръчми и дискотеки,дето не си виждаш носа от цигарен дим :!:

и съм си върнал чувствителността 8) пък и съм планинар :idea: все аргументи ....
отделно есента посрещам семейство от белгия и минаваме покрай няколко нетрезво изглеждащи местни,държащи включени резачки и гледащи лошо :shh: та им смигнах на моите хора че няма страшно :ch: тук се зазимява народа тъй.........
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот nekuf » 29 яну 2014 20:24

Продължаваш да споделаш че просто не харесваш огрева на дърва. По тфойта логика сички дето се греят на дърва миришат на дърва, на кюнци, на пушек. А такова чудо нема. Как живеят хората по селата като сички там се греят на дърва? и не всички са на високо и проветриво както викаш? А за дърварите както ги описваш се съмнявам че изобщо си имал контакт с тях. Може би се грееш на газ?

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот Cybercop » 29 яну 2014 20:30

nekuf написа:В пъстренците съм и тфа пак са просто оправдания и никакви аргументи. :)

Това някакъв нелеп майтап ли е ?
Половината ти квартал се издържа от кражби на дърва, а ти ни нищо да не виждаш, чуваш и помирисваш.
Аз съм близо до центъра и вечер не може да се диша от миризма на изгорени въглища и дърва.
Ако искаш аргументи, просто се качи на петолъчката вечер и виж смогът какво зрелище ще ти предложи. Градът изглежда като Мордор.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот nekuf » 29 яну 2014 21:03

Знам от кфо се издържа, че и познавам такива личности и точно щото доста хора се греят на дърва не разбирам за какво говорите. Въобще не е такава смрад каквато я описвате, да дим има, много ясно. Ама това си е над къщите. Аз съм на 23 и до сега най-много 2-3 пъти да е падала пушилка от кумин в двора ми, и то когато има силен вятър.

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот Cybercop » 29 яну 2014 21:10

nekuf написа:Знам от кфо се издържа, че и познавам такива личности и точно щото доста хора се греят на дърва не разбирам за какво говорите. Въобще не е такава смрад каквато я описвате, да дим има, много ясно. Ама това си е над къщите. Аз съм на 23 и до сега най-много 2-3 пъти да е падала пушилка от кумин в двора ми, и то когато има силен вятър.

При първа възможност ще се изнеса в Пъстренците на чист въздух. Не всички обаче живеем като теб в екологично чист район. Както вече ти казах - разходи се до петолъчката някоя вечер и погледай шоу.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот nekuf » 29 яну 2014 21:47

Ми незнам човек, на вас там към центъра сигурно са ви криви комините нещо и ви смради улиците :) (тфа в кръга на шегата)

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот Cybercop » 29 яну 2014 22:04

nekuf написа:Ми незнам човек, на вас там към центъра сигурно са ви криви комините нещо и ви смради улиците :) (тфа в кръга на шегата)

Или живеем над нивото на комините на къщите, ако си допуснал тази възможност. Но и по улиците си е същата работа. Газиш хвост и дишаш смог.

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: уеб камера от офис/каса на сайта

Мнениеот HAF » 31 яну 2014 14:25

Особено сега :arrow: как духа приземката....
Cybercop написа:
nekuf написа:Ми незнам човек, на вас там към центъра сигурно са ви криви комините нещо и ви смради улиците :) (тфа в кръга на шегата)

Или живеем над нивото на комините на къщите, ако си допуснал тази възможност. Но и по улиците си е същата работа. Газиш хвост и дишаш смог.
е,да :!: но и се пързаляме здраво..у леда;киша..та
всеки недоволен клиент отказва седем други.


Върни се в “ПРЕДЛОЖЕНИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта