Марта-"страшната"

Тук, ще е мястото за неща, незасягащи останалата част от форума, както и за оплаквания, и там подобни.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
eko
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: 26 окт 2005 13:31

Марта-"страшната"

Мнениеот eko » 04 дек 2013 21:26

Здравейте,от близо 9години имам регистрация във този форум.Предполагам не съм създавал проблеми в форума с разрез с правилата,поне така мисля.След размяната на няколко лични съобщения с MapTa,с цел продажба на мобилен телефон,аз вече нямам достъп до форума.Това са съобщенията,не мисля че има нещо обидно:


Отговори с цитат
MapTa

Заглавие: Re: Купувам смартфон 2-ра къка, запазен!
Папка: Входящи
Не, грозна и дебела съм. С много пъпки и целулит.

Изпратено на: Пон Ное 25, 2013 1:02 am
Виж съобщението | Добави отговор


Отговори с цитат
eko

Заглавие: Re: Купувам смартфон 2-ра къка, запазен!
Папка: Изпратени
Поне симптична ли си? :haha:

Изпратено на: Нед Ное 24, 2013 8:35 pm
Виж съобщението


Отговори с цитат
MapTa

Заглавие: Re: Купувам смартфон 2-ра къка, запазен!
Папка: Входящи
110 и го взимам веднага!

Изпратено на: Нед Ное 24, 2013 3:00 pm
Виж съобщението | Добави отговор


Отговори с цитат
eko

Заглавие: Re: Купувам смартфон 2-ра къка, запазен!
Папка: Изпратени
Заглавие: Купувам смартфон 2-ра къка, запазен!

MapTa написа:
Купувам смартфон (touchscreen, Android, google +, wifi). Втора ръка.
Очаквам оферти! :beer:

Здравей,предлагам Samsung S5830i Galaxy Ace,запазен,пълен комплект,с гаранция до май 2014год.Купуван е от Виваком,но работи всички оператори!

Цена:140лв.

Изпратено на: Нед Ное 24, 2013 2:51 pm
Виж съобщението


Вярно не влизам често в форума,но въпреки всичко,изпитвам някакво лошо чувство на вина,все едно съм обидил Кмета на Горно Нанадолнище.
Местете темата,където си пожелаете,мисля че тук всичко опира до култура на мислене!


Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.
Изображение

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот Cybercop » 04 дек 2013 21:48

eko написа:След размяната на няколко лични съобщения с MapTa,с цел продажба на мобилен телефон,аз вече нямам достъп до форума.


Ако нямаш достъп, как е попаднал този пост в него.
Личната ти кореспонденция си е лична и едва ли представлява интерес за някой друг.

Потребителски аватар
eko
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: 26 окт 2005 13:31

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот eko » 04 дек 2013 21:56

Cybercop написа:
eko написа:След размяната на няколко лични съобщения с MapTa,с цел продажба на мобилен телефон,аз вече нямам достъп до форума.


Ако нямаш достъп, как е попаднал този пост в него.
Личната ти кореспонденция си е лична и едва ли представлява интерес за някой друг.

Нямам достъп,след вторият ми ЛС към МарТа
Пускам постове с малко гимнастики.По нормален начин,нямам достъп до форума.
Последна промяна от eko на 04 дек 2013 22:33, променено общо 1 път.
Изображение

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот Cybercop » 04 дек 2013 22:04

Нещо не схващам. Имаш ли достъп или нямаш. Ако нямаш, как пускаш постовете си във форума ?
Вторият какво ? Профил или второ лично съобщение.

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот HAF » 05 дек 2013 06:36

кой е стария профил :?: :idea: :arrow:
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот down » 05 дек 2013 12:29

Защо ми изтрихте коментара от вчера ? Явно съм бил прав.това ,че инфантилната (а не СТРАШНА)Марта се подп*чкосва с некъв от съпорта на Нет-сърф на последния не му дава никво право да се прай на герой като блокира хора и трие коментари който не са му угодни на него или не върпросната невеста.... Еко пиши на scoobydoo той ще ти реши проблема с достъпа до форума.
Много интересно наистина как изведнъж си с ограничен достъп само от размяната на 2-3 лични писма.
Еко не се занимавай повече с въпросната тя е само въздух под налягане (в всяко едно отношение).Успех.
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Потребителски аватар
gerY
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1442
Регистриран на: 14 мар 2007 12:54
Местоположение: Монтана

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот gerY » 06 дек 2013 02:07

down написа:Защо ми изтрихте коментара от вчера ? Явно съм бил прав.това ,че инфантилната (а не СТРАШНА)Марта се подп*чкосва с некъв от съпорта на Нет-сърф на последния не му дава никво право да се прай на герой като блокира хора и трие коментари който не са му угодни на него или не върпросната невеста.... Еко пиши на scoobydoo той ще ти реши проблема с достъпа до форума.
Много интересно наистина как изведнъж си с ограничен достъп само от размяната на 2-3 лични писма.
Еко не се занимавай повече с въпросната тя е само въздух под налягане (в всяко едно отношение).Успех.

Не съм аз тази, която е забранила достъп на дадения юзър и не знам кой и по каква причина го е направил, затова не мога да взема отношение. Аз обаче ти изтрих мнението, а със сигурност не се подпичкосвам с Марта.

И на следващия пост с описание кой е въздух под налягане и кой не е аз лично ще ти сложа предупреждение.

*Използването на нецензурни думи и обиди води до официално предупреждение на съответния потребител. page.php?p=rules

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот down » 06 дек 2013 03:11

скъпа gerY първо не съм казала, че ти си забранявала каквото и да е не съм казвал че се подпичкосваш с нея..не се поставяй в ситуация "гузен не гонен бяга".
От кога думата "въздух под налягане" стана обидна или пък нецензурна. В въпросната "дама" в действително е такава. Мисля ,че не е тук мястото където трябва да се аргументирам камо ли пък на теб. Нека не превръщаме форума в арена за саморазправа, Света нито почва нито свършва тук. Жалко ,че въпросната "дама" никога няма да се промени и ще си остане конфликтна личност която почти винаги се оказва в епицентъра на всеки градски конфликт или ИНТРИГА .Ето фактите са очевадни "Дамата" си търси нещо... в случая смартфон втора употреба получава оферта от потребител на форума който описва предлаганата от него стока като нова казва си офертат обаче ТЯ не я харесва и почва да се пазари с него което е нейно право и няма нищо лошо в това.Продавача и задава въпрос как изглежда което също е нормално.Все пак има право да знае,и ако тя попада в неговия таргет продавача като нищо може да направи по голяма отстъпка в знак на добра воля и симпатии към "дамата".Обаче той в замяна какво получава ...Ограничаване на достъпа. А сега скъпа ми gerY отговори ми каде видя нападки ,обиди или използване на нецензурни думи. Желая ти много цветни и спокойни сънища. :kiss:
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот HAF » 06 дек 2013 08:15

за да не стават подобни грешки е добре екипа на форума да си сложи снимки с лицата си на аватарите като обществени лица :idea: то местните ги знаят но други-не :arrow:
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот nekuf » 06 дек 2013 11:48

По скоро санкций за хора които си позволяват подобни своеволия, да има някъф ред, че иначе сме като у селу. :rolleyes:

Потребителски аватар
gerY
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1442
Регистриран на: 14 мар 2007 12:54
Местоположение: Монтана

Re: Марта-"страшната"

Мнениеот gerY » 06 дек 2013 17:57

Изтрих ти мнението с нападките, тъй като нарушава правилата и няма да го цитирам отново, знаеш какво си написал.
Аз ще заключа темата и ще помоля въпросния потребител със забранен достъп да се обърне към администратор ;)


Върни се в “ПЕРСОНАЛНИ ПРОБЛЕМИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта