Какво да правя?

Тук, ще е мястото за неща, незасягащи останалата част от форума, както и за оплаквания, и там подобни.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
miroslavtonov
Новак
Новак
Мнения: 32
Регистриран на: 29 авг 2015 22:09
Местоположение: Sofia

Какво да правя?

Мнениеот miroslavtonov » 12 ное 2015 10:33

В тая държава хората не се научиха, че като пише гараж не трябва да паркират, сутринта отивам аз на работа и не мога да изкарам колата, защото някакъв решил, че е добро място за паркинг пред гаража ми, побеснях. Преди съм слагал табели, писах до общината, но те какво да направят, не ги интересува, че хората спират колите си на тротоарите пред гаражите на хората. Сега вече ми дойде една странна идея, но може да ми помогне. Ще си сложа бариера, за да не може всеки да си спира, както си поиска. Даже вече си намерих Бариери от Secdoor-bg.com , но не знам дали общината ще ми позволи да си сложа, вие какво мислите за шурата ми идея :D

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: Какво да правя?

Мнениеот Tieatre » 12 ное 2015 22:40

Чичка, що се занимаваш с глупости бе? По-тъничка отвертка немаш ли? Като рапнеш отстрани на канта, да не може да се лепи повече и да си купат нови гуми, на две три коли и ще спрат да спират. Кви бариери - кви пет лева. Лепни една бележка, че пукаш гуми и ако продължават да спират - действай. Простака разбира от простотия.

EDIT
Оня ден на Кауфланда на 5 инвалидни места беха спрели два голфа напреко и беха фанали четири от тех. При паркинг на 70% празен. Е такъв кога и да го утрепеш се е късно. И после "голфаджия" не било диагноза.
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Какво да правя?

Мнениеот Cybercop » 12 ное 2015 23:23

miroslavtonov написа:....че като пише гараж не трябва да паркират, :D

След надписа "Гараж", пише ли "Пукам/режа гуми" ?
Ако не пише, как очаквате тази зомбирана измет да се сети, че не трябва да спират ?

Потребителски аватар
miroslavtonov
Новак
Новак
Мнения: 32
Регистриран на: 29 авг 2015 22:09
Местоположение: Sofia

Re: Какво да правя?

Мнениеот miroslavtonov » 13 ное 2015 12:00

Tieatre, напълно си прав, пълно безобразие, стигал съм и до крайности,но има някои баровци, където изобщо не им дреме.

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: Какво да правя?

Мнениеот Tieatre » 13 ное 2015 16:40

miroslavtonov написа:Tieatre, напълно си прав, пълно безобразие, стигал съм и до крайности,но има някои баровци, където изобщо не им дреме.

Като имаш пари за глупости (бариери) - давай. А като спре пред бариерата, кво праиш? Пукай на ред и се не бой. Като е баровец и си затрие половината ден да си прави гуми, другият път нема да спира пред гаражи.
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

Surfwarior
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 31 мар 2016 18:37

Re: Какво да правя?

Мнениеот Surfwarior » 31 мар 2016 18:46

miroslavtonov написа:В тая държава хората не се научиха, че като пише гараж не трябва да паркират, сутринта отивам аз на работа и не мога да изкарам колата, защото някакъв решил, че е добро място за паркинг пред гаража ми, побеснях. Преди съм слагал табели, писах до общината, но те какво да направят, не ги интересува, че хората спират колите си на тротоарите пред гаражите на хората. Сега вече ми дойде една странна идея, но може да ми помогне. Ще си сложа бариера, за да не може всеки да си спира, както си поиска. Даже вече си намерих Бариери , но не знам дали общината ще ми позволи да си сложа, вие какво мислите за шурата ми идея :D

Страшна идея, според мен. Бариерата, особено ако е по-иновативна технология, като на фирмата, която си дал или на тази например http://v-maxprotect.com/ може да ти помогне и да изкараш някой лев. Заставаш до нея и вземаш по 2 лв/час или използваш система за самотаксуване, та да не висиш цял ден. Така поне няма да си на загуба. :yahoo:

Потребителски аватар
miroslavtonov
Новак
Новак
Мнения: 32
Регистриран на: 29 авг 2015 22:09
Местоположение: Sofia

Re: Какво да правя?

Мнениеот miroslavtonov » 24 ное 2016 16:45

хаха, да, определено :D :D


Върни се в “ПЕРСОНАЛНИ ПРОБЛЕМИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта