Идеи за подарък за рожден ден

Тук, ще е мястото за неща, незасягащи останалата част от форума, както и за оплаквания, и там подобни.

Модератор: Техническа поддръжка

hristomir
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: 28 сеп 2015 21:41

Идеи за подарък за рожден ден

Мнениеот hristomir » 16 ное 2015 16:26

Приятели, помагайте. Скоро си хванах една приятелка и тя има след две седмици рожден ден и не знам какво ще правя. Тя много обича да бъде изненадвана и няма как да я питам какво да и взема. Дайте някоя идея.

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: :)

Мнениеот Tieatre » 16 ное 2015 16:35

Връжи му една панделка на "убавеца" и да се оправя. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

K'n1baL
Потребител
Потребител
Мнения: 90
Регистриран на: 11 апр 2005 14:37

Re: :)

Мнениеот K'n1baL » 16 ное 2015 16:53

hristomir написа:Приятели, помагайте. Скоро си хванах една приятелка и тя има след две седмици рожден ден и не знам какво ще правя. Тя много обича да бъде изненадвана и няма как да я питам какво да и взема. Дайте някоя идея.



Изненадвай я отзад по често ш спре да обича.

Потребителски аватар
--={ReSco}=--
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 643
Регистриран на: 02 май 2006 12:18

Re: :)

Мнениеот --={ReSco}=-- » 16 ное 2015 20:21

Зависи какво й харесва. Можеш да й купиш парфюм и да й го поднесеш на една вечеря на свещи. Друг вариант и идея за подарък е чаша за кафе със снимка - да речем твоя или по-добре ваша обща. правят такива до ВМАКС. във фотото до СТИВ пък можеш да поръчаш възглавничка с ваша снимка. идеи бол, но зависи с какви пари разполагаш и какво искаш да кажеш с подаръка си. :good:

Потребителски аватар
vilimir33
Новак
Новак
Мнения: 45
Регистриран на: 15 авг 2015 23:21
Местоположение: Dupnica

Re: :)

Мнениеот vilimir33 » 16 ное 2015 21:44

На нас мъжете ни е трудно да разберем какво харесват жените. Аз последният път взех на моята жена една рокля от Карамела Фешън, помогна ми най-добрата й приятелка и съответно жена ми супер много хареса подаръка си.

hristomir
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: 28 сеп 2015 21:41

Re: Идеи за подарък за рожден ден

Мнениеот hristomir » 23 ное 2015 17:01

Много добра идея и аз ще и взема една рокля, пък като не и хареса, важното, че съм се постарал. Мерси много за добрата идея.


Върни се в “ПЕРСОНАЛНИ ПРОБЛЕМИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта