Пренисталация на стар компютър

Тук, ще е мястото за неща, незасягащи останалата част от форума, както и за оплаквания, и там подобни.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
adidas
Ветеран
Ветеран
Мнения: 816
Регистриран на: 12 май 2006 20:59
Местоположение: Монтана

Пренисталация на стар компютър

Мнениеот adidas » 20 сеп 2016 12:09

Къде в Монтана да си занеса компютъра за преинсталция...Става дума за 10годишен компютър с Windows XP.Интересува ме и какви пари да си приготвя,че отдавна не е преинсталиран и не знам как вървят цените в момента и от кой сте доволни ?

Montoya
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 298
Регистриран на: 12 юли 2011 10:14
Местоположение: Берковица

Re: Пренисталация на стар компютър

Мнениеот Montoya » 20 сеп 2016 19:07

Не знам Дани, зад зъболечението живее, дали се занимава още с преинсталиране на компютри. А пък ХР на толкова стар компютър, мъка е и не всеки се захваща

Потребителски аватар
RedHooligan
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 211
Регистриран на: 24 юни 2007 17:55
Местоположение: CaMo ЦСКА

Re: Пренисталация на стар компютър

Мнениеот RedHooligan » 05 окт 2016 22:09

Или просто отиди до Most Compiuters срещу детцката градина до Гимназията и питай какви пари ще ти искат.
Изображение
Изображение

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Пренисталация на стар компютър

Мнениеот Cybercop » 07 окт 2016 22:24

adidas написа:Къде в Монтана да си занеса компютъра за преинсталция...Става дума за 10годишен компютър с Windows XP.Интересува ме и какви пари да си приготвя,че отдавна не е преинсталиран и не знам как вървят цените в момента и от кой сте доволни ?


Не е сигурно, че преинсталацията ще реши проблемите ви, каквито и да са те. Новите версии на приложенията консумират доста ресурс, който може да не е наличен в остарелия ви хардуер, какъвто и да е той. Ако ползвате остарели приложения, ще свалите сигурността на системата, а и те няма да покрият новите мултимедийни формати.
По- добре инвестирайте стотина лева в марков компютър на старо и го ползвайте още няколко години без да се мъчите.


Върни се в “ПЕРСОНАЛНИ ПРОБЛЕМИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта