RQ: Windows 7

Искате най-новия Photoshop. Нуждаете се отчаяно от "по-лека" антивирусна. Чудите се как да изрежете част от видеоклип или сте си свикнали с Microsoft Office 2003, но не го намирате? Потърсете помощ тук!

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
vlado1
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 204
Регистриран на: 24 мар 2004 20:19
Местоположение: Монтана
Контакти:

RQ: Windows 7

Мнениеот vlado1 » 18 яну 2014 20:21

Здравейте, знам че сигурно ще питам нещо което вече е питано но не ми се търси та...
преди 5-месеца си взех ново PC и взех че му вкарах XP и вече тотално ме дразни !!! Кажете някоя стабилна 7-ца от zamunda.net че ми дойде до гуша а неми се ще само да пробвам какви ли не !!!
И да си е на BG естествено :).

Благодаря предварително !!!
Последна промяна от vlado1 на 19 яну 2014 03:27, променено общо 1 път.

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: RQ: Windows 7

Мнениеот Cybercop » 18 яну 2014 20:40

vlado1 написа:Здравейте, знам че сигурно ще питам нещо което вече е питано но не ми се търси та...
преди 5-месеца си взех ново PC и взех че му вкарах тъпото XP и вече тотално ме дразни !!! Кажете някоя стабилна 7-ца, за игри и т.н. от zamunda.net че ми дойде до гуша а неми се ще само да пробвам какви ли не !!!
И да си е на BG естествено :).

Благодаря предварително !!!


И, хардуера ли взе по същият начин, както смяташ да вземеш софтуера или си заплатил за него ?
Не смятам, че оценката "тъпо XP" е обективна. Особено, след като е дадена от човек, който ползва софтуер от меко казано, неофициални източници с всички рискове, произтичащи от това.
Последна промяна от Cybercop на 19 яну 2014 00:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: RQ: Windows 7

Мнениеот down » 18 яну 2014 22:04

офф Киро все едно ти па го купуваш?
добре,че Линукс-а е безплатен

до автора на темата то ти 2 релийза и двата работят стабилно
http://www.p2pbg.com/index.php?page=tor ... e6821c6f6f

http://zelka.org/details.php?id=373882

Кире не всички работим на държавна работа бате,извинявай за тона с който се обърнах към теб но ме подразни държанието ти към човека и обидите който му отправи.Пича най вероятно е още ученик ,най вероятно компютъра са му го купили майка му или бащата му или има богати баба и дядо кажи как се вадят в днешно време 700лв за оригинален Windows.
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: RQ: Windows 7

Мнениеот Cybercop » 19 яну 2014 00:13

down написа:...но ме подразни държанието ти към човека и обидите който му отправи.Пича най вероятно е още ученик ,най вероятно компютъра са му го купили майка му или бащата му или има богати баба и дядо кажи как се вадят в днешно време 700лв за оригинален Windows.

Причината за реакцията ми е демонстрацията на явно неуважение към труда на хората. Софтуерът - платен или безплатен е човешки труд. Това, че можеш да го придобиеш безплатно /легално или чрез кражба/ не е основание да се държиш пренебрежително и да го класифицираш като "тъп".

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: RQ: Windows 7

Мнениеот down » 19 яну 2014 03:38

xp-то верно е тъпо не е нормално на съвременна конфигурация да слагаш OS-ma на 12-13г.,само защото кварталния разбирач е казал така.
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Потребителски аватар
vlado1
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 204
Регистриран на: 24 мар 2004 20:19
Местоположение: Монтана
Контакти:

Re: RQ: Windows 7

Мнениеот vlado1 » 19 яну 2014 11:49

down написа:Пича най вероятно е още ученик ,най вероятно компютъра са му го купили майка му или бащата му или има богати баба и дядо кажи как се вадят в днешно време 700лв за оригинален Windows.


Какъв ученик бе братче, от 15г. не съм стъпвал в даскало. Просто така се изразявам ви е ме изкарахте "хлапе".
А за ХР-то говоря така щото го ползвам от самото му излизане вече 13г., дет се казва със затворени очи мога да работя с него и след толкова години на ъпдейти и какво ли още не ми писна !!! Вярно че предишни те ми компютри бяха по слабички и ми вършеше работа ама сега е много по мощна машинката и затова ми се ще нова ОС. ;)


Върни се в “СОФТУЕР”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта