Проблем със звука на лаптоп

Искате най-новия Photoshop. Нуждаете се отчаяно от "по-лека" антивирусна. Чудите се как да изрежете част от видеоклип или сте си свикнали с Microsoft Office 2003, но не го намирате? Потърсете помощ тук!

Модератор: Техническа поддръжка

Petar_Dimitrov
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 06 фев 2015 00:38
Местоположение: София

Проблем със звука на лаптоп

Мнениеот Petar_Dimitrov » 06 фев 2015 01:02

Привет на всички,
от известно време ми се появи следнят проблем. При стартиране на лаптопа ми, не се чува нормалния звук за стартиране на уиндоуса а някави звуци все едно са ми зпушили говорителите. Някой може ли да ми каже на какво се дължи това, дали е от някакви дравери, понеже е оптимизиран за Dolby Digital Plus Home Theater и си мисля че едновременното стартиране на софтуера с това на ОС-а променя звука някак си. По принцип през останалото време се чува добре, но се чудя дали това не е знак, че нещо не е наред и може да се прецака нещо. Меджду другото пропуснах да каже, че съм със лаптоп ACER VN7-791G Изображение и както казах проблема се проявява само при стартиране, после всичко се чува нормално.

Потребителски аватар
Killuminati
Ветеран
Ветеран
Мнения: 993
Регистриран на: 04 яну 2006 02:07
Местоположение: Karin Axelsson <3

Re: Проблем със звука на лаптоп

Мнениеот Killuminati » 06 фев 2015 03:36

Привет, включи говорители към него и провери дали ще има същия звук при стартиране.Така ще можеш да разбереш дали е софтуерен проблема,говорителите на лаптопа или звуковата карта.
Изображение

Потребителски аватар
qqboy
Новак
Новак
Мнения: 53
Регистриран на: 20 юли 2005 20:18
Местоположение: Козлодуй

Re: Проблем със звука на лаптоп

Мнениеот qqboy » 07 фев 2015 00:50

Припомни си какви игри си инсталирал преди промяната на звука! Доста често игрите подменят файлове от драйверите на видеокартите, а понякога и от аудио драйверите.
Ta onta ienai te panta kai menein ouden


Върни се в “СОФТУЕР”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта