Вход в webmail

Ако имате някакви технически затруднения при инсталиране на софтуер или при ползването на интернет или мрежата тук можете да зададете своите въпроси и съответно да получите отговор...

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
Infinity
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 406
Регистриран на: 28 фев 2008 23:34

Вход в webmail

Мнениеот Infinity » 30 ное 2014 00:31

Опитвах се да се логна в уеб мейла - https://webmail.net-surf.net/src/redirect.php, но не става с потребителското име и паролата за интернета. Друга регистрация ли трябва да се прави?

Потребителски аватар
Killuminati
Ветеран
Ветеран
Мнения: 993
Регистриран на: 04 яну 2006 02:07
Местоположение: Karin Axelsson <3

Re: Вход в webmail

Мнениеот Killuminati » 30 ное 2014 06:37

Имате ЛС :)
Изображение

Montoya
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 298
Регистриран на: 12 юли 2011 10:14
Местоположение: Берковица

Re: Вход в webmail

Мнениеот Montoya » 30 ное 2014 15:56

Предлагам да затворите форумите и да оставите само изпращане на лични съобщения.
Странна практика на зададен във форума въпрос да се отговаря с "имате лично съобщение" поне за мен неразбираема.

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Вход в webmail

Мнениеот the-ivo » 30 ное 2014 17:26

Montoya написа:Предлагам да затворите форумите и да оставите само изпращане на лични съобщения.
Странна практика на зададен във форума въпрос да се отговаря с "имате лично съобщение" поне за мен неразбираема.


Да пишеме тук и потребителските имена и паролите на клиентите, когато ги бъркат ?

Освен ти да си намериш по-хубав начин "да трупаш" мнения от това да бъдеш "във всяко гърне мерудия" ?
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net

Montoya
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 298
Регистриран на: 12 юли 2011 10:14
Местоположение: Берковица

Re: Вход в webmail

Мнениеот Montoya » 01 дек 2014 10:41

Ми напишете изпратили сме ви данни за вход на лично съобщение.
В случая си прав че няма как да пуснеш във форума данните за вход на човека, но се загледай колко теми има с подобен отговор имате лично съобщение, че се губи смисъла на форума и някой трупа мнения. Като пример за който се сещам е темата със списъка с каналите които са за отделните пакети, и аз ги искам, и аз ги искам и т.н.т, ако бяха прикачени в отговор в първото мнение от форума щеше да има полза.
И на последно място, ако считаш че трупам мнения като на "всяко гърне мерудия" имаш инструментите да работиш по въпроса, но съм убеден че няма да намериш безмислено мнение, спам или лъжа

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Вход в webmail

Мнениеот the-ivo » 01 дек 2014 12:02

Montoya написа:Ми напишете изпратили сме ви данни за вход на лично съобщение.
В случая си прав че няма как да пуснеш във форума данните за вход на човека, но се загледай колко теми има с подобен отговор имате лично съобщение, че се губи смисъла на форума и някой трупа мнения. Като пример за който се сещам е темата със списъка с каналите които са за отделните пакети, и аз ги искам, и аз ги искам и т.н.т, ако бяха прикачени в отговор в първото мнение от форума щеше да има полза.
И на последно място, ако считаш че трупам мнения като на "всяко гърне мерудия" имаш инструментите да работиш по въпроса, но съм убеден че няма да намериш безмислено мнение, спам или лъжа


В повечето случаи тези лични съобщения спомагат за по-бързото решаване на конкретния проблем чрез директна комуникация.
Сигурен съм, че ако ти имаш някакъв проблем ще си доволен, ако се свържем директно с теб, вместо да пишем мнение след мнение в дадена тема.
И не на последно място, смятам, че форума си върши работата. Хора, които предпочитат онлайн комуникацията имат шанс да отправят запитване и съответно да получат отговор.

пс. Нека да не превръщаме темата в спор. Ще се постарая лично да взема под внимание забележката ти и да го обсъдя с другите колеги :thank:
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net


Върни се в “НАСТРОЙКИ НА ИНТЕРНЕТА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта