прекъсване на интернета

Мнения, препоръки, оплаквания и всичко свързано с качеството на услугите на Net-Surf.Net.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
tyson
Ветеран
Ветеран
Мнения: 2714
Регистриран на: 08 яну 2005 04:00
Местоположение: Мontana

прекъсване на интернета

Мнениеот tyson » 27 ное 2016 23:22

Откакто ми сложихте новото оптично устройство имам проблеми с интернета през безжичната мрежа :ch: Прекъсва постоянно. Обаждах се няколко пъти по телефона на съпорта променят настройките оправи се за момент и пак започва да прекъсва. Много е дразнещо. С телевизията нямам проблем, но интернета прекъсва. Започвам да си мисля че нещо самото оптично устройство е бъгаво.

nikstone
Новак
Новак
Мнения: 37
Регистриран на: 21 апр 2007 12:01

Re: прекъсване на интернета

Мнениеот nikstone » 28 ное 2016 10:32

Сложи си рутер след оптичното устройство. WI-FI на ONT(ако си с това), е пълна скръб...Имах същия проблем и го реших с рутер! Да не говорим че няма влизане в настройките му... ;)

Потребителски аватар
tyson
Ветеран
Ветеран
Мнения: 2714
Регистриран на: 08 яну 2005 04:00
Местоположение: Мontana

Re: прекъсване на интернета

Мнениеот tyson » 06 дек 2016 22:49

Сложих стария рутер след устройството но пак има проблеми с прекъсвания на интернета. Днес видях че не беше дало ИП на моя рутер. Почвам да се съмнявам в устройството. Сега се появи и проблем с телевизията на едното ТВ има проблем със звука на канал М7 а на другия телевизор проблема го нямаше :ch:

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: прекъсване на интернета

Мнениеот the-ivo » 07 дек 2016 10:23

tyson написа:Откакто ми сложихте новото оптично устройство имам проблеми с интернета през безжичната мрежа :ch: Прекъсва постоянно. Обаждах се няколко пъти по телефона на съпорта променят настройките оправи се за момент и пак започва да прекъсва. Много е дразнещо. С телевизията нямам проблем, но интернета прекъсва. Започвам да си мисля че нещо самото оптично устройство е бъгаво.


Здравейте, очаквайте посещение от наш екип за проверка и евентуална подмяна на устройството. Колегите ще позвънят предварително за уговорка за удобен на Вас час за посещението.
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net


Върни се в “ИНТЕРНЕТ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта