Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнения, препоръки, оплаквания и всичко свързано с качеството на услугите на Net-Surf.Net.

Модератор: Техническа поддръжка

vaseto4
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 19 яну 2018 00:00

Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнениеот vaseto4 » 19 яну 2018 00:06

Здравейте,имам въпрос.Хубаво е че се грижите за клиентите си и тн но наскоро на някои абонати в Монтана им сложихте оптичен рутер по новата мрежа и той е марка и модел както в Заглавието на темата и да попитам,понеже в настройките му директно не може да се влиза а става само през нетсърф сайта,как така пък съм гледал в интернет че може да му се влиза в настройките неговите си а тук при нас не става? И също така ако няма начин и при нас да е така защо поне не добавите и настройка в сайта ви примерно за честотата на излъчване както и опция за автоматично избиране на оперативен канал,ще са наистина от полза?

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Re: Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнениеот scubydoo » 19 яну 2018 12:57

Здравейте, на първият Ви въпрос отговора е "фирмена политика", като сме почерпили опит от водещи оператори , така се прави навсякъде така го правим и ние ,презумцията е да не може клиента да "счупи" нещо в настройките, след което да е необходимо да пращаме екип и т.н.
Дали сме достъп до всички полезни опции.
Нямам идея дали сме махнали и дали въобще има "автоматичен избор на канал" , но и да има това на практика не работи и създава повече ядове отколкото ползи .
Надявам се да бях полезен .
Поздрави

vaseto4
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 19 яну 2018 00:00

Re: Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнениеот vaseto4 » 19 яну 2018 21:04

Ами то попринцип по същата логика ако клиентът е със негов рутер и бърника нещо в настройките ако не разбира пак ще го прецака тъй че аз попринцип съм влизал в меню на подобен рутер Huawei HG8245H и си знам кое къде се намира и какво е,тъй че не си мислете че не ви разбрах за фирмената политика но ако наистина има някакъв начин да се влезе в този рутер 8245T моля ви пратете ми данните за него на ЛС защото казвам ви наистина там си е по-полезно,тоест например ще сложа отметка на Enable Energy Saving или ще видя колко устройства са се свързали общо,не си мислете че съм искал да бърникам там където са IP адресите и т.н защото не е така.

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Мнения: 2111
Регистриран на: 11 юли 2002 12:16
Местоположение: Монтана
Контакти:

Re: Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнениеот scubydoo » 19 яну 2018 22:04

Съжалявам, не че не искаме просто е стандарт, всичко останало е частен случай, а такива избягваме да имаме. Нито една от тия функции не ти трябва, просто искаш да имаш достъп разбирам те чудесно, Но.....

vaseto4
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 19 яну 2018 00:00

Re: Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнениеот vaseto4 » 20 яну 2018 22:35

Тогава на Лс да ви кажа потребителското си име а вие да влезете с админски достъп или нещо подобно в него и да направите това за което ви разказах,така ще стане ли вече?

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Оптичен рутер Huawei HG8245T

Мнениеот the-ivo » 22 яну 2018 10:15

vaseto4 написа:Тогава на Лс да ви кажа потребителското си име а вие да влезете с админски достъп или нещо подобно в него и да направите това за което ви разказах,така ще стане ли вече?


Здравейте,
като гледам по подразбиране на вашето ONT устройство имате отметката на Enable Energy Saving. Тоест не е нужно да се правят каквито и да били промени.

Считам темата за приключена.
Лек и успешен ден ви желая.
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net


Върни се в “ИНТЕРНЕТ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта