Проблем с рутер

Мнения, препоръки, оплаквания и всичко свързано с качеството на услугите на Net-Surf.Net.

Модератор: Техническа поддръжка

amorphis
Потребител
Потребител
Мнения: 82
Регистриран на: 07 яну 2013 17:26

Проблем с рутер

Мнениеот amorphis » 23 окт 2019 11:50

Имам рутер който е свързан към рутера на нетсърф. От два-три дена безжичната връзка към рутера започна да се разпада. Иконата в ъгъла ми показва че съм свързан, но пинга не достига до рутера. Ако прекъсна връзката от иконата и пък се свържа към безжичната мрежа имам връзка към рутера за няколко минути и след това връзката пак изчезва. Направих ресет на рутера но проблема не се оправи.

Някой има ли представа каква може да е причината за това разпадане на връзката или, може би, рутера вече сдава багажа? Рутера е TP-Link TL-WR740N.

Speedy_
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 347
Регистриран на: 27 юли 2002 12:54
Местоположение: Монтана
Контакти:

Re: Проблем с рутер

Мнениеот Speedy_ » 23 окт 2019 16:27

amorphis написа:Имам рутер който е свързан към рутера на нетсърф. От два-три дена безжичната връзка към рутера започна да се разпада. Иконата в ъгъла ми показва че съм свързан, но пинга не достига до рутера. Ако прекъсна връзката от иконата и пък се свържа към безжичната мрежа имам връзка към рутера за няколко минути и след това връзката пак изчезва. Направих ресет на рутера но проблема не се оправи.

Някой има ли представа каква може да е причината за това разпадане на връзката или, може би, рутера вече сдава багажа? Рутера е TP-Link TL-WR740N.


Здравейте,

Бихте ли позвънил на 088 525 0000, вътрешен 9? Колегите ще Ви съдействат по телефона. :good:


Върни се в “ИНТЕРНЕТ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта