Автобои в Монтана-тониране в малко количество за драскотини

Разделът за любителите на автомобили. Мястото за шофьори, почитатели на високите скорости или просто начинаещи. И не забравяйте - Слагайте коланите и се обадете като пристигнете!

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
RZArector
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1884
Регистриран на: 06 авг 2004 11:23
Местоположение: Монтана
Контакти:

Автобои в Монтана-тониране в малко количество за драскотини

Мнениеот RZArector » 09 окт 2014 19:42

Ще започна малко рязко, но първо искам да изкажа възмущението си от малоумния воден цикъл и по-точно как на все още неизцяло разкопани улици зеят огромни ями, на които никой не си прави труда да хвърли една количка чакъл, така че хората да могат поне да минават без да затъват. Карам си по бул. "Парта", от бул. "Хр. Ботев" в посока Лидл и пред мен огромна яма. Нямаше как да я избегна, защото беше напреко през пътя, а зад мен коли и да върна обратно неможех :( Явно като съм минал през нея съм зажулил в долния ляв ъгъл малко бронята, на кола която купих преди има-няма 10 дни. Сори пичове, че ви занимавам с проблемите си, но съм направо бесен!

Някой може ли да ми каже къде в Монтана могат да ми забъркат автобоя в малко количество - като за замазване на драскотини. Подчертавам в малко, защото например съм чувал, че по София (и на др. места) в някои магазини могат да тонират боя в определен цвят в много малко количество, в шишенце с четчица (подобно на тия от лак за нокти), точно като за отстраняване на такива козметични драскотини. Тук дали има такава възможност...айде може и без четчица, но да не е някъде, където да не им се занимава с такива малко поръчки.

Благодаря предварително!
Не всичко, което има бузи е лице!

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Автобои в Монтана-тониране в малко количество за драскот

Мнениеот Cybercop » 09 окт 2014 20:41

Провери в блока между бул.Трети Март и ул.Извора (срещу стадиона). Не съм сигурен, дали магазина още го има. За шишенце, колкото от лак за нокти, едва ли някой ще се занимава, но 100 мл. сигурно ще ти направят. По един автомобил винаги ще се намери къде да я сложиш.

Потребителски аватар
NukleaR-
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 740
Регистриран на: 31 юли 2005 11:04

Re: Автобои в Монтана-тониране в малко количество за драскот

Мнениеот NukleaR- » 09 окт 2014 21:39

На "обръталото", има голям авто-комплекс сравнително новичък, не се сещам за име точно с/у ларгото ще го видиш.


Върни се в “АВТОМОБИЛИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта