USB

Мнения, препоръки, оплаквания и всичко свързано с качеството на цифровата телевизия предлагана от Net-Surf.Net.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
nvr
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 01 юли 2014 22:09
Местоположение: Враца

Re: USB

Мнениеот nvr » 05 ное 2014 20:53

Дали има възможност във последващ ъпдейт на STB -то да се направи така,че подредбата на каналите във едно STB да може да се бекъпне на флашка,и после да се ресторне по другите STB-та с оглед еднаква и бърза подредба на каналите.
Смятам,че ще е полезно за хората със повече приемници,и при добаване от Вас на нови програми,ще се пренарежда само едно STB.

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: USB

Мнениеот down » 11 ное 2014 22:10

да задам още един въпрос?
Интересувам какъв (аудио)сигнал пускате през оптичния изход на декодера дали е 5.1 или обикновенно стерео 2.0?
(отговор от сорта на какъвто пускат телевизиите или доставчиците ни ,не ме задоволява)
Питам защото мисля да се ъпгейдна с едно домашно кино(DTS-HD) и искам да знам дали ще имам най-после пълно удоволствие или ще се залъгвам пак със стерео
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Потребителски аватар
roshko
Ветеран
Ветеран
Мнения: 950
Регистриран на: 07 юни 2005 16:06
Местоположение: Монтана

Re: USB

Мнениеот roshko » 12 ное 2014 18:12

down написа:да задам още един въпрос?
Интересувам какъв (аудио)сигнал пускате през оптичния изход на декодера дали е 5.1 или обикновенно стерео 2.0?
(отговор от сорта на какъвто пускат телевизиите или доставчиците ни ,не ме задоволява)
Питам защото мисля да се ъпгейдна с едно домашно кино(DTS-HD) и искам да знам дали ще имам най-после пълно удоволствие или ще се залъгвам пак със стерео


От приемника директно - САМО стерео.
Но ако телевизорът Ви има изход 5+1 може да свържете това домашно кино към него, a връзката между ТВ приемника и Телевизора да е чрез HDMI и ще получите желания ефект.


Върни се в “ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта