Нови канали

Мнения, препоръки, оплаквания и всичко свързано с качеството на цифровата телевизия предлагана от Net-Surf.Net.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Контакти:

Re: Нови канали

Мнениеот scubydoo » 06 юли 2012 17:35

Евроспорт 2 го има с български дублаж само в мрежата на въпросният оператор и никой друг не го излъчва , излишно е да споменавам защо не го дават , както и TV + , както и Film+ .

joui
Новак
Новак

Мнениеот joui » 07 юли 2012 10:16

Да попитам за няколко HD канали - Luxe TV HD, Deluxe Lounge HD, Viasat Nature HD?

maroderi
Новак
Новак

Мнениеот maroderi » 07 юли 2012 19:41

maroderi написа:защо спряхте канала MEZZO, единствения канал за класическа и джаз музика,в Благоевград кабеларките не го спряха не вярвам да плащтат големи суми за него.Аз заради него се махнах от кабелните за да е добра картината а Вие го махнахте.

Потребителски аватар
reshkov
Новак
Новак

Мнениеот reshkov » 08 юли 2012 14:45

Здравейте,
има ли начин да добавите канали за гледане на Формула 1, като например BBC 1, Sky Sports F1 или който и да е канал с английско аудио (защото не ми се гледа по RTL на немски).
Мерси предварително.
Изображение

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 08 юли 2012 20:08

Съжалявам но не е възможно да се получи , тези канали нямат права за разпространение в БГ и нпмаме право да ги излъчваме .

joui
Новак
Новак

Мнениеот joui » 07 сеп 2012 18:50

Ще има ли нови HD канали?

kama4o
Новак
Новак

Мнениеот kama4o » 28 дек 2012 19:24

Има ли вариант за ал джазира спорт? за мачове от испания.

Потребителски аватар
`max
Модератор
Модератор

Мнениеот `max » 28 дек 2012 22:03

joui написа:Ще има ли нови HD канали?

Аз днеска забелязах, че са пуснали една камара нови, включително и HD-та. Ама пак не си виждам History HD. :(
You just stood there screaming,
fearing no one was listening to you.
They say the empty can rattles the most,
the sound of your own voice must soothe you
Hearing only what you want to hear,
and knowing only what you've heard.
You you're smothered in tragedy,
and you're out to save the world!

Sky-High
Новак
Новак

Мнениеот Sky-High » 31 дек 2012 11:37

Искам да попитам дали ще се появи Mezzo? В списъка с канали, който ми дадоха от офиса, преди да се включа, го имаше, но изглежда не е бил актуален и в някакъв момент е изчезнал.
Сетих се да питам, защото прочетох, че по ирония на съдбата Булсатком (бившият ми оператор) са решили точно сега да го пуснат, а пък ги критикувах, че го нямат :D

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 31 дек 2012 15:49

Здравейте на този етап нямаме д-р с Mezzo, а и условията по спомен които имат не ни устройваха за гледаемостта на канала . Както се досещаш ( визирам случая БТВ - Булсатком ) отношенията м/у оператор и канал са доста динамични и въпрос на преговори . Към днешна дата не сме мислили да включим Mezzo в нашият пакет, но това не значи, че след 1 месец няма да го имаме, при достигане на уговорка приемлива и за двете страни .

Потребителски аватар
gorgazm
Новак
Новак

Мнениеот gorgazm » 05 яну 2013 22:04

Привет! Бих се радвал да видя Хоби ТВ в основния пакет с канали. Смятам, че доста хора имат подобни интереси и определено ще има гледаемост. Познавам такива,които избират Булсат-а само заради този и още един два канала. Поздрави :beer:

Потребителски аватар
scubydoo
Big Boss
<b>Big Boss</b>
Контакти:

Мнениеот scubydoo » 05 яну 2013 22:58

Hobby ТВ е канал на Булсатком и се излъчва само в тяхната мрежа , тоест няма как ние да го "купим" от тях както и канала ТВ+ и Филм + .

Montoya
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот Montoya » 06 яну 2013 12:46

Аз просто информативно да попитам, има ли някоя музикална телевизия рок ориентирана, която евентуално би била включена в пакетите на нет-сърф, може и на мястото на фен, планета, фолклор и подобните им.
Дори и име не зная на такава телевизия, Т-рок тръгна, но не успя да потегли, сега като ми дойдат гости и пускаме музика неминуемо стигаме до VH1 и планета, а лично аз не ги търпя особено :ch:

Потребителски аватар
gorgazm
Новак
Новак

Мнениеот gorgazm » 06 яну 2013 15:34

Това обяснява доста неща! ;) Въпреки това Булсат-а сакс!

blg
Новак
Новак

Мнениеот blg » 20 яну 2013 22:28

Montoya написа:Аз просто информативно да попитам, има ли някоя музикална телевизия рок ориентирана, която евентуално би била включена в пакетите на нет-сърф, може и на мястото на фен, планета, фолклор и подобните им.
Дори и име не зная на такава телевизия, Т-рок тръгна, но не успя да потегли, сега като ми дойдат гости и пускаме музика неминуемо стигаме до VH1 и планета, а лично аз не ги търпя особено :ch:

При наличието на толкова много канали е очевидно че не е задължително един нов да се заменя със стар, особено с такива гледани като Планета и Фен. Така че тия форумни истерии за планета и фолклор са си чиста провокация и комплекси.

Аз пък пак ще питам за BN Music. Както и да добавите по някой канал с гръцка музика, неаполитанска и руска.

Върни се в “ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ”