Лош сигнал

Мнения, препоръки, оплаквания и всичко свързано с качеството на цифровата телевизия предлагана от Net-Surf.Net.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
gball
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 30
Регистриран на: 02 яну 2015 19:44

Re: Лош сигнал

Мнениеот gball » 16 сеп 2015 20:36

Здравейте, този проблем с Diema Sport 2 HD го има от както го има този канал. Същото насичане се забелязва и при други доставчици като Виваком и Близуу. Проблемът е от източника на канала.

Поздрави!

boster
Новак
Новак
Мнения: 43
Регистриран на: 16 сеп 2014 17:00

Re: Лош сигнал

Мнениеот boster » 16 сеп 2015 20:56

Благодаря за отговора.

boster
Новак
Новак
Мнения: 43
Регистриран на: 16 сеп 2014 17:00

Re: Лош сигнал

Мнениеот boster » 17 ное 2015 18:35

Искам да попитам,защо от известно време канал Moviestar не работи функцията,връщане назад за 24 часа? Благодаря.

boster
Новак
Новак
Мнения: 43
Регистриран на: 16 сеп 2014 17:00

Re: Лош сигнал

Мнениеот boster » 20 ное 2015 14:10

Някой ще ми отговори ли,защо не се връща назад Moviestar?

Sky-High
Новак
Новак
Мнения: 65
Регистриран на: 07 фев 2011 10:25
Местоположение: Берковица

Re: Лош сигнал

Мнениеот Sky-High » 30 окт 2016 17:22

Не знам дали изобщо някой чете тук, но все пак да сигнализирам: CBS Drama пак е с руско аудио, което е много дразнещо, а Cоmedy Central Extra пък няма превод.

Потребителски аватар
gball
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 30
Регистриран на: 02 яну 2015 19:44

Re: Лош сигнал

Мнениеот gball » 30 окт 2016 17:38

boster написа:Някой ще ми отговори ли,защо не се връща назад Moviestar?


Привет, ами защото няма функцията да се връща назад. Само каналите с часовничета пред тях могат да се връщат.

Sky-High написа:Не знам дали изобщо някой чете тук, но все пак да сигнализирам: CBS Drama пак е с руско аудио, което е много дразнещо, а Cоmedy Central Extra пък няма превод.


За CBS Drama има субтитри, но няма БГ дублаж, за което са уведомени администраторите и Cоmedy Central Extra ще го погледнат, ако има вариянт да се пусне превод.

Поздрави :)

Sky-High
Новак
Новак
Мнения: 65
Регистриран на: 07 фев 2011 10:25
Местоположение: Берковица

Re: Лош сигнал

Мнениеот Sky-High » 30 окт 2016 20:11

Благодаря за отговора, но нещо май не съм се изразил ясно. Няма нужда от БГ дублаж на CBS Drama, а и никога не е имало, просто би трябвало да се чува оригиналното аудио, както си беше, вместо да мрънкат някакви руснаци.
И CCE винаги си е бил с превод, не разбирам защо изведнъж трябва да се търсят варианти, но дано да ги намерят...

Иначе на boster въпросът по-скоро е бил защо въпросното часовниче изчезна и дали някога ще се появи пак, другото 100% си го знае :D

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Лош сигнал

Мнениеот the-ivo » 31 окт 2016 10:09

Sky-High написа:Благодаря за отговора, но нещо май не съм се изразил ясно. Няма нужда от БГ дублаж на CBS Drama, а и никога не е имало, просто би трябвало да се чува оригиналното аудио, както си беше, вместо да мрънкат някакви руснаци.
И CCE винаги си е бил с превод, не разбирам защо изведнъж трябва да се търсят варианти, но дано да ги намерят...

Иначе на boster въпросът по-скоро е бил защо въпросното часовниче изчезна и дали някога ще се появи пак, другото 100% си го знае :D


Здравейте, на този етап, така получаваме сигнала от източника. Дублажите не ги правим ние ;-) . Както е написано по-горе предадено е на колегите Администратори и ако има вариант да се пуснат допълнителни дублажи, ще бъде направено.
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net

Sky-High
Новак
Новак
Мнения: 65
Регистриран на: 07 фев 2011 10:25
Местоположение: Берковица

Re: Лош сигнал

Мнениеот Sky-High » 21 ное 2016 23:41

Сигурно мина повече от месец, а няма промяна в CBS Drama и CCE. Едните още мрънкат на руски, другите изобщо нямат превод. Да ми отговаряте, че вие не правите дублажите и точка по въпроса, е много странно поведение и е поредният симптом за незаинтересованост към мнението на клиентите. Между другото, при други оператори каналите се приемат нормално.

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Лош сигнал

Мнениеот the-ivo » 22 ное 2016 16:53

Sky-High написа:Сигурно мина повече от месец, а няма промяна в CBS Drama и CCE. Едните още мрънкат на руски, другите изобщо нямат превод. Да ми отговаряте, че вие не правите дублажите и точка по въпроса, е много странно поведение и е поредният симптом за незаинтересованост към мнението на клиентите. Между другото, при други оператори каналите се приемат нормално.


Comedy Central Extra - оправени субтитри.

Относно CBS Drama - това е сигнала, който получаваме от източника. Когато има някаква промяна, ще я споделим с Вас.

Благодаря за разбирането !
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net

Sky-High
Новак
Новак
Мнения: 65
Регистриран на: 07 фев 2011 10:25
Местоположение: Берковица

Re: Лош сигнал

Мнениеот Sky-High » 22 ное 2016 17:09

И аз благодаря за реакцията. Радвам се, че все пак има някакъв резултат от опяването ми :)

Потребителски аватар
--={ReSco}=--
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 643
Регистриран на: 02 май 2006 12:18

Re: Лош сигнал

Мнениеот --={ReSco}=-- » 15 дек 2016 10:44

Здравейте!
снощи забелязах, че FLN няма сигнал, дали ще се оправи скоро?
Благодаря предварително!

the-ivo
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 2767
Регистриран на: 03 мар 2004 00:37
Местоположение: Монтана

Re: Лош сигнал

Мнениеот the-ivo » 15 дек 2016 11:34

Здравейте,

не откриваме проблем с въпросният канал. Възможно е да е имало краткотрайно прекъсване причинено от източника на канала. Ако все още има проблем при вас, моля рестартирайте ТВ приемника и би трябвало всичко да е наред.
Поздрави,
Ивайло Каменов
Мениджър Телефонна Поддръжка

Net-Surf.net Ltd.
mail: i.kamenov@net-surf.net

Потребителски аватар
--={ReSco}=--
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 643
Регистриран на: 02 май 2006 12:18

Re: Лош сигнал

Мнениеот --={ReSco}=-- » 15 дек 2016 21:18

Интересният момент е, че снощи и на двата приемника беше така... сутринта само на единия го проверих... но сега вече е наред. може нещо да са се ошашкали приемниците! Благодаря все пак!

Потребителски аватар
--={ReSco}=--
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 643
Регистриран на: 02 май 2006 12:18

Re: Лош сигнал

Мнениеот --={ReSco}=-- » 09 мар 2017 08:07

Искам да попитам само при мен ли CBS Drama няма звук, както и да попитам на какво се дължи прекъсването на канала Diva Universal - понякога се гледа без проблеми, но в един прекрасен момент картината и звука изчезват и изминава доста време преди да се появат отново. И последно питане - очаква ли се оправяне на канал - FLN? Проблема с него е, че след 1-2 минути картината забива и приемника просто спира.
Благодаря предварително и хубав ден!


Върни се в “ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта