Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Нещата по света и у нас - изкуство, елит, консуматори на качественото, градски и модерни хора, политици, икономисти, културтрегери, лидери, общественици, космополити и трендсетери на родния и световния пазар. Всичко това - тук.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот HAF » 29 ное 2013 16:18

оня ден бех софиянец и сирьосинкявите по центъра беха БАЯ :punish:

Та предлагам фидосова да ги гушка у ресторанта си

http://www.faktor.bg/obshtestvo/petak-13/8179-misteriozni-150-bona-osvetlyavat-vrazkata-biznes-politika.html
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот Cybercop » 29 ное 2013 22:56

nekuf написа:Ми историята се повтаря, преди сами сме се били срещу арабите сега пак. Да покажем на пра старците ни че и ние можем като тях, а? :)

Познат ли ти е този цитат : "Младите го слушаха, защото говореше за История и Съдба, и всички останали думи, които неизменно се изтъкваха, за да се придаде лустро на едно клане. Беше главозамайващо, само дето главите им не вземаха участие".

Не сирийците са ни проблема. Ако не са сирийците ще са други. Те не са направили външна граница на европейският съюз под формата на обрасъл с храсти и разграден двор. Нито са виновни, че в България за убийство се дава условно наказание. Естествено, че като усетят за какво става въпрос, ще започнат да правят каквото си поискат. Щом може. В Турция не съм чул да протестират, въпреки, че живеят на палатки и са стотици хиляди. Там законите ще ги вкарат в релсите и мощната индустрия ще ги награби като евтина работна ръка. Затова сме стигнали до това мизерно състояние и не сирийците са виновни, че сме пародия на държава.
Последна промяна от Cybercop на 29 ное 2013 23:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот nekuf » 29 ное 2013 23:06

Не взимай коментара ми много на сериозно, аз не бях сериозен

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот Cybercop » 29 ное 2013 23:10

nekuf написа:Не взимай коментара ми много на сериозно, аз не бях сериозен


Не го вземам. Но темата си е сериозна. Всеки нов проблем ни събужда от дрямката в която сме се унесли, но не напълно, за да се осъзнаем. Скоро пак задрямваме, проблемът се присъединява към купчината други и така до следващият.
Това познато ли ти е http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zjHoIHro_h8 ?
Извинявам се, бях копирал грешен адрес.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот nekuf » 30 ное 2013 03:05

Мерси че ми напомни за тая хубава песен. И все пак, по темата, още от малък съм достигнал до просветлението че приказките са си приказки колкото и сериозни или супер важни да изглеждат, а действията са си действия. Като се стигне до действия ше се види какво ще става. Аз лично си позволявам да дрънкам, все пак не съм 24/7 ангажиран. :rock:

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот Cybercop » 30 ное 2013 10:19

Когато се стигне до най- важното действие - избори, отново ще се окаже, че 2/3 от харата са заспали. И, ще оставят няколкостотин хиляди купени гласа да решават съдбата им.

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот HAF » 30 ное 2013 20:35

в случая ти си заспал,щото не вдяваш как се КРАДЪТ ЧУВАЛИ с бюлетини,подменят и т.н.

:punish: и 1000% да гласуват НЕ те винаги ще подменят книжата с ДА и пак са те :nono: къде си тръгнал може би... :?: :!:
за кви ги имаш...мафиотите
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот Cybercop » 30 ное 2013 20:42

HAF написа:в случая ти си заспал,щото не вдяваш как се КРАДЪТ ЧУВАЛИ с бюлетини,подменят и т.н.

:punish: и 1000% да гласуват НЕ те винаги ще подменят книжата с ДА и пак са те :nono: къде си тръгнал може би... :?: :!:
за кви ги имаш...мафиотите


Вярваш ли си? Може и да си вярваш, като гледам структурата на поста ти.
Ако просто могат да подменят всички бюлетини, защо им е да се харчат за закупуване на гласове ?
А това се прави масово. И всеки, който не гласува увеличава относителната тежест на тези гласове.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот nekuf » 01 дек 2013 02:54

Въпроса е че всички са един дол дренки и се получава така че тряа се гласува за по малкото зло.

Cybercop
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 219
Регистриран на: 02 ное 2013 20:25

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот Cybercop » 01 дек 2013 10:09

Прав си. Изборът е доста ограничен. Но, когато този, който е водил неизгодна за народа политика бъде отвят като плява, следващият ще си помисли, дали да върши същото. Една година извън парламентарната софра и са приключили, подобно на царската партия. Хубавото на протестите е, че ускоряват процесите и не се чака 4г. за да се налапа и следващият. Лошото е, че в България и протестиращите са ни като всичко останало. Платени или с прикачени троянски коне към тези, които отиват заради идеята. А, и политиците ни си ги бива - нагли и дебелокожи. За алчни е ясно, но по цял свят е така.

Потребителски аватар
nekuf
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 20 юни 2011 15:31
Местоположение: Монтана

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот nekuf » 01 дек 2013 23:06

Ето един виц за политика. Ако някой не разбира английски ще го преведа.

Son: "Daddy, I have to write a special report for school, but I don't know what Politics is."

Father: "Well, let's take our home as an example. I am the bread-winner, so let's call me Capitalism. Your Mum is the administrator of money, so we'll call her Government. We take care of your need, so let's call you The People. We'll call the maid the Working Class and your brother we can call The Future. Do you understand son?"

Son: "I'm not really sure, Dad. I'll have to think about it."

That night awakened by his brother's crying, the boy went to see what was wrong. Discovering that the baby had seriously soiled his diaper, the boy went to his parents' room and found his mother sound asleep. He went to the maid's room, where, peeking through the keyhole, he saw his father in bed with the maid. The boy's knocking went totally unheeded by his father and the maid, so the boy returned to his room and went back to sleep.The next morning he reported to his father.

Son: "Dad, now I think I understand what Politics is."

Father: "Good son! Can you explain it to me in your own words?"

Son: "Well Dad, while Capitalism is screwing the Working Class, Government is sound asleep, the People are being completely ignored and the Future is full of Shit."
:rofl:

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Искат ходжа и в Монтана ... WTF?

Мнениеот HAF » 04 дек 2013 21:50

безсилни се вече над 20г :idea: и у това..с политиката-избиха ни;на маймуни ни направиха :mad:
тая тема е за вицове вече :arrow:
Купува си един бизнесмен BMW 11-та серия. Всичко е автоматизирано и перфектно, Но на другият ден се връща в магазина с оплакване:
- Виж, ся кво! Радиото не баца! Ръчкам, тикам копчилъците – и нъцки!
- Господине, радиото е напълно автоматично! Просто кажете на висок глас какво искате да слушате и то ще започне.
Учудил се бизнесмена, но решил да пробва:
- АЗИС! И радиото пуска съответната станция с песен на Азис.
- Я! Бачка! ЛЕПА БРЕНА! И радиото пак сменя на някаква сръбска станция с Лепа Брена…
Тръгва бизнесмена. Още на първият светофар го засича някаква таратайка и той:
- ПЕДЕРАСИИИ!!! И радиото включва автоматично пряко предaване от Народното събрание…

Пена била звеноводка. Един ден Вуте, прибирайки се вкъщи, намерил
следната бележка:
"На чесъна съм с бригадира. Пена"
Той също излизал и написал:
"Отивам да сека дърва. Ще цепя на балдъзата сливата. Вуте"
всеки недоволен клиент отказва седем други.


Върни се в “ОБЩЕСТВО И КУЛТУРА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта