Далаверки и отстъпки в града от фирми

Нещата по света и у нас - изкуство, елит, консуматори на качественото, градски и модерни хора, политици, икономисти, културтрегери, лидери, общественици, космополити и трендсетери на родния и световния пазар. Всичко това - тук.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот down » 25 фев 2014 20:47

Tieatre написа:
Avenged Sevenfold написа:Много добре знам за какво става на въпрос! 90 % от артикулите се преопаковат и крайният клиент плаща за "име и цвят" на опаковката. Но поне се радвам, че все още качеството определя цената. В Монтана има 3 фирми, вносители на авточасти и само и единствено те могат да направят голяма отстъпка. Не може да се прави отстъпка на частно лице, за това реагирах така. По принцип тази привилегия е използват/поне при нас/ сервизи и магазини, те са прекупвачи и печелят от дадената отстъпка.
Не мисля, че съм "бизнесмен" и не се определям като такъв, защото АЗ СЪМ ПРОСТ РАБОТНИК...

90 % от артикулите се преопаковат а останалите 10 % са 3-то качество.
Аре да си не приказваме приказки от 1001 нощ.
На човека темата беше друга, ти заапа частите.
Тва за "качеството определя цената" не го разбрах. По-скоро името на опаковката определя цената. ;)


EDIT
Относно отстъпката za частни лица - елиткар прави 10% отстъпка на полицаи (не nа полицията)
:D


Е нормално да захапе частите нали продава части ,ако продаваше дюнери щеше дюнер да е захапал.
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот Tieatre » 25 фев 2014 20:50

down написа:
Tieatre написа:
Avenged Sevenfold написа:Много добре знам за какво става на въпрос! 90 % от артикулите се преопаковат и крайният клиент плаща за "име и цвят" на опаковката. Но поне се радвам, че все още качеството определя цената. В Монтана има 3 фирми, вносители на авточасти и само и единствено те могат да направят голяма отстъпка. Не може да се прави отстъпка на частно лице, за това реагирах така. По принцип тази привилегия е използват/поне при нас/ сервизи и магазини, те са прекупвачи и печелят от дадената отстъпка.
Не мисля, че съм "бизнесмен" и не се определям като такъв, защото АЗ СЪМ ПРОСТ РАБОТНИК...

90 % от артикулите се преопаковат а останалите 10 % са 3-то качество.
Аре да си не приказваме приказки от 1001 нощ.
На човека темата беше друга, ти заапа частите.
Тва за "качеството определя цената" не го разбрах. По-скоро името на опаковката определя цената. ;)


EDIT
Относно отстъпката za частни лица - елиткар прави 10% отстъпка на полицаи (не nа полицията)
:D


Е нормално да захапе частите нали продава части ,ако продаваше дюнери щеше дюнер да е захапал.

Абе от толко апане, да не заапе друго, а мани частите. ;) :D :D :D :D
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

Потребителски аватар
down
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1845
Регистриран на: 05 яну 2007 14:09

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот down » 25 фев 2014 21:07

Негова си работа.Ако го влече да апе това каде му аресва
Изображение
Металиста е като пениса - колкото повече го мачкаш, по - твърд става!
По земята кръв се лее
и смъртта зловещо пее
падат черепи и кости
мрът чалгари ПРОСТИ!!!

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот Tieatre » 25 фев 2014 21:12

down написа:Негова си работа.Ако го влече да апе това каде му аресва

Абе, да сме живи и здрави, що май сичките сме го заапали. ;)
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

Потребителски аватар
insanekiller
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 501
Регистриран на: 22 авг 2007 18:59
Местоположение: Монтана city

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот insanekiller » 26 фев 2014 03:36

"Заапали" сме го защото докато всеки се опитва да си върти "далаверките" и ощетява само и единствено себе си. Играта се играе от върха до земята така, че ако някой си мисли че е минал тънко с нещо просто се е много заблудил. Точно поради това мислене да се направи далавера всичко е боклук. Най-пресен пример е водата в града, водата беше страхотна имахме най-добрата сигурно в България и какво заради това че някой иска да си прибере някой лев от Евро програмите, пия вода където има вкус на желязо и ми скърцат зъбите вечерно време като се мия с четката за зъби.
Колкото до въпроса с отстъпките и т.н понеже знам колко нагли са хората и жалки в повечето случай, тези който много, много се пазарят им излиза през носа пазарлъка в 99% от случаите.
SPL AUDIO TEAM MOHTAHA 144db 3th on European Mobile Media Association

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот HAF » 26 фев 2014 05:11

Tieatre написа:
Avenged Sevenfold написа:Идва ми да те убия с тази тема... Ако ти имаш фирма, която ПЕЧЕЛИ от дадената отстъпка и "Бай Х*й" от форума на нет-сърф започне да плямпа къде и какво има отстъпки КАК ЩЕ СЕ ПОЧУВСТВАШ ?!

Ще помоля темата да бъде изтрита!


Или аз не моем да те разберем или икономиката ти е доста странна?
Според мене, ако си фирма печелиш от отстъпката, ще искаш повече хора да я ползват за да печелиш и ти повече.
Ако па си фирма прекупвач и печелиш буквално от тая отстъпка. Не виждам що и "бай хyй" от форума не се възползва от нея ?
Нема само ти да се праиш на тарикат. ;)


EDIT
По темата - на ШЕЛ дават некакви точки, ама на колко литра и за колко пари - не знам щото не зареждам там.
На ЛУКОЙЛ имат карти червени и сиви (на превозвачите), с по 5 и 7 стотинки отстъпка на литър. Събота и Неделя са с по две стотинки отгоре над отстъпката на картата.
На ЕКО-то пак има карти с отстъпки като на червените на ЛУКОЙЛ-а.
У Т-Маркета пак има некакви карти, ама не знам кво прават и ква отстъпка ти прават. Онаа леличка ми я зима, прай нещо и си ми я дава.
Общо взето на Богат беден и на Т-маркета с картите си чиста леда от стъклата зимата. И тва си е некаква промоция.
;)

Трябва да закупите карта „Благодаря” в някой от магазините „Т Маркет” или „Т Маркет Експрес”. Цената на карта „Благодаря” е 1.00 лв :!:

шел :arrow: https://www.shellsmart.com/smart/spend_ ... site=bg-bg
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Потребителски аватар
bat sali
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 02 ное 2013 18:51

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот bat sali » 04 мар 2014 20:46

Tieatre написа:
Avenged Sevenfold написа:Много добре знам за какво става на въпрос! 90 % от артикулите се преопаковат и крайният клиент плаща за "име и цвят" на опаковката. Но поне се радвам, че все още качеството определя цената. В Монтана има 3 фирми, вносители на авточасти и само и единствено те могат да направят голяма отстъпка. Не може да се прави отстъпка на частно лице, за това реагирах така. По принцип тази привилегия е използват/поне при нас/ сервизи и магазини, те са прекупвачи и печелят от дадената отстъпка.
Не мисля, че съм "бизнесмен" и не се определям като такъв, защото АЗ СЪМ ПРОСТ РАБОТНИК...

90 % от артикулите се преопаковат а останалите 10 % са 3-то качество.
Аре да си не приказваме приказки от 1001 нощ.
На човека темата беше друга, ти заапа частите.
Тва за "качеството определя цената" не го разбрах. По-скоро името на опаковката определя цената. ;)


EDIT
Относно отстъпката za частни лица - елиткар прави 10% отстъпка на полицаи (не nа полицията)
:D

Значи разбрах следното: За да ползваш отстъпка трябва да си полицай или беден катаджия .

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот Tieatre » 04 мар 2014 21:35

bat sali написа:
Tieatre написа:
Avenged Sevenfold написа:Много добре знам за какво става на въпрос! 90 % от артикулите се преопаковат и крайният клиент плаща за "име и цвят" на опаковката. Но поне се радвам, че все още качеството определя цената. В Монтана има 3 фирми, вносители на авточасти и само и единствено те могат да направят голяма отстъпка. Не може да се прави отстъпка на частно лице, за това реагирах така. По принцип тази привилегия е използват/поне при нас/ сервизи и магазини, те са прекупвачи и печелят от дадената отстъпка.
Не мисля, че съм "бизнесмен" и не се определям като такъв, защото АЗ СЪМ ПРОСТ РАБОТНИК...

90 % от артикулите се преопаковат а останалите 10 % са 3-то качество.
Аре да си не приказваме приказки от 1001 нощ.
На човека темата беше друга, ти заапа частите.
Тва за "качеството определя цената" не го разбрах. По-скоро името на опаковката определя цената. ;)


EDIT
Относно отстъпката za частни лица - елиткар прави 10% отстъпка на полицаи (не nа полицията)
:D

Значи разбрах следното: За да ползваш отстъпка трябва да си полицай или беден катаджия .

Показваш си картата на полицай и автоматично получаваш 10% off. ;)
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот HAF » 06 мар 2014 21:35

Tieatre написа:Или аз не моем да те разберем или икономиката ти е доста странна?
Според мене, ако си фирма печелиш от отстъпката, ще искаш повече хора да я ползват за да печелиш и ти повече.
Ако па си фирма прекупвач и печелиш буквално от тая отстъпка. Не виждам що и "бай хyй" от форума не се възползва от нея ?
Нема само ти да се праиш на тарикат. ;)


EDIT
По темата - на ШЕЛ дават некакви точки, ама на колко литра и за колко пари - не знам щото не зареждам там.
На ЛУКОЙЛ имат карти червени и сиви (на превозвачите), с по 5 и 7 стотинки отстъпка на литър. Събота и Неделя са с по две стотинки отгоре над отстъпката на картата.
На ЕКО-то пак има карти с отстъпки като на червените на ЛУКОЙЛ-а.
У Т-Маркета пак има некакви карти, ама не знам кво прават и ква отстъпка ти прават. Онаа леличка ми я зима, прай нещо и си ми я дава.
Общо взето на Богат беден и на Т-маркета с картите си чиста леда от стъклата зимата. И тва си е некаква промоция.
;)

преди малко си почистих обувките от калтта с картата на крид :rock: гъвкава пластика :good: нема край тоо дъжд :ch:
всеки недоволен клиент отказва седем други.

Потребителски аватар
Tieatre
Ветеран
Ветеран
Мнения: 3707
Регистриран на: 02 окт 2005 01:55
Местоположение: Your Suffering Will Be Legendary Even In Hell

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот Tieatre » 06 мар 2014 23:50

HAF написа:преди малко си почистих обувките от калтта с картата на крид :rock: гъвкава пластика :good: нема край тоо дъжд :ch:


Абе от цела зима жулене, лекичко е зело да се отлепва покритието в единия край.
Ще требва да искам на Краси Картечара да ми даде друга за догодина.
За кал още не съм я ползвал, ама как бързо вървят нещата по водния цикъл, ще требва май да пробвам.
;)
___________________________________________________________

The One You Love To Hate

Потребителски аватар
Avenged Sevenfold
Ветеран
Ветеран
Мнения: 2676
Регистриран на: 08 май 2007 22:37
Местоположение: Паралимни, Кипър

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот Avenged Sevenfold » 07 мар 2014 03:04

Могат и за друго да се използват тия карти, но трябват 2 :rofl:

Потребителски аватар
HAF
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 08 авг 2013 18:32
Контакти:

Re: Далаверки и отстъпки в града от фирми

Мнениеот HAF » 07 мар 2014 21:01

най-якото е децата ги слагат да плякат по спиците на колелетата и дигат джангър 8) здраво :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=qqpcBpSsj1A
всеки недоволен клиент отказва седем други.


Върни се в “ОБЩЕСТВО И КУЛТУРА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта