Кръводаряване

Нещата по света и у нас - изкуство, елит, консуматори на качественото, градски и модерни хора, политици, икономисти, културтрегери, лидери, общественици, космополити и трендсетери на родния и световния пазар. Всичко това - тук.

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
RedHooligan
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 211
Регистриран на: 24 юни 2007 17:55
Местоположение: CaMo ЦСКА

Кръводаряване

Мнениеот RedHooligan » 25 фев 2014 19:13

Здравейте!

От няколко седмици се каня да даря кръв. Както може би знаете във Монтана няма кръвна банка и не може да се дари кръв. Странно, но факт. Днес се обаждах до София да питам колко човека е нужно да се намерят за да се прати мобилен екип и от там ми казаха,че е добре да са около 20-25 човека, защото някои от тези хора може да не ги приемат за кръводарители и логично като не бъдат приети за кръводарители бройката от тези 20-25 човека ще намалее. Затова търся хора които искат да дарят кръв безвъзмездно. Нека всеки който изявява желание да пише тук и да се разберем. Хората от София са ми записали телефона и даже утре или други ден ще ми се обадят да ме осведомят дали от Лом може да се прати мобилен екип защото е по близко, но понеже там са малко лекарите е малък шансът това да стане. Все пак ако стане бройката от тези 20-25 човека които изискват ще намалее, защото все пак екипът ще пътува по малко разстояние. Надявам се да се намерят хора които искат да дарят кръв защото все пак така ще се помогне на някой човек в нужда.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ray22
Новак
Новак
Мнения: 57
Регистриран на: 19 авг 2015 00:41
Местоположение: Sofia

Re: Кръводаряване

Мнениеот ray22 » 01 сеп 2015 22:27

И аз бих искал, ако някой може да даде повече информация.

nikstone
Новак
Новак
Мнения: 37
Регистриран на: 21 апр 2007 12:01

Re: Кръводаряване

Мнениеот nikstone » 01 сеп 2015 22:54

Всяка сряда идва екип от Лом! Идете и питайте! За даряване ще минете веднага, преди търговците. Поне до миналата година беше така - точно миналия септември ми се наложи да даря, екипа беше много изненадан!

Потребителски аватар
ray22
Новак
Новак
Мнения: 57
Регистриран на: 19 авг 2015 00:41
Местоположение: Sofia

Re: Кръводаряване

Мнениеот ray22 » 03 сеп 2015 15:01

Благодарим за информацията!

bari03
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: 25 мар 2021 23:16

Re: Кръводаряване

Мнениеот bari03 » 27 мар 2021 00:44

Успех


Върни се в “ОБЩЕСТВО И КУЛТУРА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 гост