Diablo 2 Сървъри (работещи)

Ако си истински геймър или просто любител - това е мястото. Може да задаваш въпроси, да отговаряш на такива, да се оплакваш или да се похвалиш!

Модератор: Техническа поддръжка

Dreamerbg
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 26 мар 2010 15:42

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот Dreamerbg » 22 фев 2016 18:54

Нещо сървара го няма или само при мен е проблема? за Qrealm говоря..

purple_rain
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 13 мар 2016 16:44

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот purple_rain » 13 мар 2016 16:45

Нов Diablo 2 Server LoD 1.10 Classic:

http://bloody-wars.com

Сървърът е пуснат днес и набира популация.

daron
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 30 мар 2016 00:15

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот daron » 30 мар 2016 00:15

EvilZone.NET е Gaming портал поддържащ сървъри на легендарни игри включително Diablo II.

EvilZone Diablo II Network предлага сървър от последно поколение, редовни актуализации и 24 часова поддръжка.
Уеб сайта ни разполага с форум, горещ телефон, 24/7 support откликващ на всички проблеми и последни новини свързани с
играта. Освен това в реално време могат да се проверяват статуса на сървъра, реалмите и активните играчи.

EvilZone Diablo II Gaming Network има собствен под-домейн уеб сайт d2.evilzone.net от където може да се достъпват
само функциите свързани с Diablo II сървъра, информация, регистрация, промяна на парола на акаунт, новини отностно актуализациите му и необходими файлове за игра.

Сървъра разполага с 2 реалма до този момент като се планира и 3ти FUN Realm с повишено XP, увеличен дроп, постоянен Uber и още екстри.

1.10 Classic Realm - Изцяло чист пач версия 1.10 - Единствено е премахнат Cow King и е допуснат дроп от барбите

MedianXL Realm 1.10 - Версия Median XL 2012 v005 e последно поколение мод на Diablo II, който ще Ви пренесе в изцяло
нова ера на Diablo II модовете. Мода предлага нови куестове, руни, рецепти и различен поглед върху играта. Мода не е лесен
за игра, но удовлетворението от постигнатите резултати са далеч над очакванията на обикновенния d2 player.
Link за сваляне на пача: http://www.moddb.com/mods/median-xl/dow ... -2012-v005

Uptime 99%.

Сървъра се поддържа от София, България със съдействието на Megalan Network и ICN.bg.

Name: EvilZone
IP адрес: diablo.evilzone.net (или 78.90.155.221)
Zone: 1

Информация как да играя?! - http://d2.evilzone.net/howtoplay/
Регистрация - http://d2.evilzone.net/register/
Статус - http://d2.evilzone.net/status/

За контакт с администратори
Сайт: http://evilzone.net
Diablo II: http://d2.evilzone.net
Форум: http://evilzone.net/forum/
Email: support@evilzone.net
Skype: evilzonenet

Потребителски аватар
ChinoMoreno
Ветеран
Ветеран
Мнения: 809
Регистриран на: 17 юли 2006 14:27
Контакти:

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот ChinoMoreno » 20 май 2016 16:19

ChinoMoreno написа:
ChinoMoreno написа:
ChinoMoreno написа:От скука, си пуснах отново сървър-а, да разцъквам за кеф и да убивам свободното време.Мода е фън (1.09), но доста променени..има добавени rw (1.10 и други), itemi (пак), както и са повдигнати неизползваните скилове на героите ( се пак ми писна да си правя 1 и също..), повдигнати са кравите, въртят се itemi, charmove, jeweli и тн(абе доста променено)...Ако на някои му се цъка е така за кеф, може да ми драсне ЛС за IP.

ПП: sorry ако нещо не се разбира, ползвам online кирилизатор.


сървъра още се поддържа, за повече информация ЛС.


still up
All I want in life is to be happy ... It seems funny to me, how fucked things can be. Everytime I get head I feel more fuckin' dead...

deni2305
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 22 юли 2016 12:58

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот deni2305 » 22 юли 2016 13:37

Имаме сървър на "Diablo 2 1.09". Сървърът е от 2 седмици и търсим хора. Mod-ът е "Classic", няма лаг, хостът е сериозен. Заповядайте! IP адресът е този: 178.254.199.80. Ако нещо не ви е ясно, свържете се:
- чрез "Skype": den4o1213
- чрез "Facebook": denis racing

Благодаря ви за вниманието! Puskame pak d2 1.09 pishete mi na skype
Последна промяна от deni2305 на 13 яну 2017 17:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ChinoMoreno
Ветеран
Ветеран
Мнения: 809
Регистриран на: 17 юли 2006 14:27
Контакти:

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот ChinoMoreno » 24 ное 2016 17:52

ChinoMoreno написа:
ChinoMoreno написа:
ChinoMoreno написа:


сървъра още се поддържа, за повече информация ЛС.


still up
All I want in life is to be happy ... It seems funny to me, how fucked things can be. Everytime I get head I feel more fuckin' dead...

Потребителски аватар
Nyc
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 25 ное 2016 20:13
Местоположение: Велико Търново

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот Nyc » 26 ное 2016 00:28

Здравейте колеги.

Тъй като от доста време наблюдавам какво се случва и след като " EPS " е такава пародия ( положителни думи само за Val ) а Knights няма кой да го погледне със седмици защото Младен е зает.

( Dreaming няма какво да го говорим ) Реших да направя предложение !! :)

Всеки със опит във сферата и желание да създадем една по-качествена услуга ( не поредния домашен сървър ) може да ми пише на лично за да разменим контакти и да поговорим повече за да видим кой какви виждания и идеи има за една по-добра верига. :) :)

deni2305
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 22 юли 2016 12:58

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот deni2305 » 13 яну 2017 17:36

Пишете ми за "Diablo 2 1.09". Skype: den4o1213

Потребителски аватар
Avenged Sevenfold
Ветеран
Ветеран
Мнения: 2676
Регистриран на: 08 май 2007 22:37
Местоположение: Паралимни, Кипър

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот Avenged Sevenfold » 17 яну 2017 18:17

Вече от 2 седмици играя на eurobattle 1.13 на сървъра и съм доволен ! Средно около 1300-1500 човека през деня, вечер съм виждал 2К+. Без бъгове, без Джамела ор ХероЕдитор и без всякакви подобни смрадове. Единственото нещо е, че е PVP, има дроп и Experience Rate е голям Level 1-70 10x; Level 71-85 5x; Level 86-91 3x; Level 92-99 1х. Все пак е фън сървър и за около 3-4 часа як бой си перф облечен.

Потребителски аватар
RedHooligan
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 211
Регистриран на: 24 юни 2007 17:55
Местоположение: CaMo ЦСКА

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот RedHooligan » 21 яну 2017 12:28

Avenged Sevenfold написа:Вече от 2 седмици играя на eurobattle 1.13 на сървъра и съм доволен ! Средно около 1300-1500 човека през деня, вечер съм виждал 2К+. Без бъгове, без Джамела ор ХероЕдитор и без всякакви подобни смрадове. Единственото нещо е, че е PVP, има дроп и Experience Rate е голям Level 1-70 10x; Level 71-85 5x; Level 86-91 3x; Level 92-99 1х. Все пак е фън сървър и за около 3-4 часа як бой си перф облечен.


И аз играя от време на време на този сървър и съм доволен.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Avenged Sevenfold
Ветеран
Ветеран
Мнения: 2676
Регистриран на: 08 май 2007 22:37
Местоположение: Паралимни, Кипър

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот Avenged Sevenfold » 27 яну 2017 12:58

Acc: kriger

zwezdata11
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 05 фев 2017 00:22

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот zwezdata11 » 05 фев 2017 00:28

Здравейте фенове на Диабло 2 наскоро стартира нов сървър на 1.09 мефо мод обикновен сървър,който има мерак да се включи скайп vladsun..1 / facebook :Vladislav Zwezdata очакваме ви :) !

XaPaKuPu
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 24 фев 2017 16:03

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот XaPaKuPu » 24 фев 2017 16:27

Здравейте, виждам че нямаме голям избор от сървъри, а малкото които са останали са с по 5 човека.
Предлагам следното :
1-во Имам машина която мисля че ще стигне да захраним един сървър със среден капацитет.
2-ро Постоянно ще имам грижата да го наглеждам.
3-то С времето АКО има интерес ще се разширим.
От Вас искам само малко съдействие, защото никога не съм хоствал, не смятам че ще е голям проблем или главоболие за мен. От сега казвам че сигурно ще има някакъв донейт,ако изобщо се заинтерсова някой, за да може да се издържа по някакъв начин сървъра. Иначе казано паре за части, ток и интернет. :D

unacs
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 22 юни 2017 21:52

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот unacs » 22 юни 2017 21:56

Изображение

Здравейте,

Unacs Diablo II Gaming Network отваря врати на (10.06.2017г) за всички любители, на играта Diablo II Lord of Destruction v1.10 patch.
Акаунти за играта, се правят от самата игра.
За въпроси и отговори може да посетите нашата Facebook страница

Unacs 25 years Internet Provider
Unacs Diablo II Gaming Network
Unacs Diablo II Facebook page
Unacs Facebook page


За да играете при нас, са Ви необходими:


Пълна инсталация на играта Diablo II, ъпгрейдната до версия (Patch 1.10)
За да влезете в сървъра, изтеглете регистрационния файл от нашият сайт.

За тези, който ползват BNet Gateway Editor, това са параметрите, които трябва да въведете:
Name: Unacs
Zone: -1
IP: d2.unacs.bg
Изображение

Потребителски аватар
ChinoMoreno
Ветеран
Ветеран
Мнения: 809
Регистриран на: 17 юли 2006 14:27
Контакти:

Re: Diablo 2 Сървъри (работещи)

Мнениеот ChinoMoreno » 16 юли 2017 19:35

ChinoMoreno написа:От скука, си пуснах отново сървър-а, да разцъквам за кеф и да убивам свободното време.Мода е фън (1.09), но доста променени..има добавени rw (1.10 и други), itemi (пак), както и са повдигнати неизползваните скилове на героите ( се пак ми писна да си правя 1 и също..), повдигнати са кравите, въртят се itemi, charmove, jeweli и тн(абе доста променено)...Ако на някои му се цъка е така за кеф, може да ми драсне ЛС за IP.

ПП: sorry ако нещо не се разбира, ползвам online кирилизатор.


still up.
All I want in life is to be happy ... It seems funny to me, how fucked things can be. Everytime I get head I feel more fuckin' dead...


Върни се в “ИГРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта