Диабло 2 1.09

Ако си истински геймър или просто любител - това е мястото. Може да задаваш въпроси, да отговаряш на такива, да се оплакваш или да се похвалиш!

Модератор: Техническа поддръжка

Потребителски аватар
dobi___
Ветеран
Ветеран
Мнения: 838
Регистриран на: 26 дек 2006 13:13
Местоположение: MonTaNa City
Контакти:

Диабло 2 1.09

Мнениеот dobi___ » 26 фев 2015 11:46

да попитам имам 1 проблем с мапхака пускам го и уникалните , чармове и т.н не ми се виждат на мапа само с алт ги виждам въпроса ми е как ставаше номера ? да ми се виждат и по картата :) няколко мапхака смених и си е същото..

harmless
Техническа поддръжка
Техническа поддръжка
Мнения: 17
Регистриран на: 20 дек 2011 13:07

Re: Диабло 2 1.09

Мнениеот harmless » 03 мар 2015 21:00

До колко знам се пускаха от текстовия файл с настройките на МапХака. Вътре имаше за всяко едно нещо дали да се вижда и ако да - то как да бъде отбелязано на картата, която е активна с Таб. За съжаление по-точно не мога да дам, защото са минали доста години откакто го играх последно. Успех! ;)
Поздрави,
Net-Surf support,
Нино Митов

deni2305
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 22 юли 2016 12:58

Re: Диабло 2 1.09

Мнениеот deni2305 » 25 юли 2016 16:20

Има "d2hak fail", кодове за Item-и и чармове. Всеки един Item има код.

Потребителски аватар
systems
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: 30 ное 2011 01:06
Местоположение: Монтана България
Контакти:

Re: Диабло 2 1.09

Мнениеот systems » 26 юли 2016 11:47

Аз лично не съм срещал мапхак при които alt да е винаги активен за да видиш какви предмети са паднали то трябва да го натиснеш
за да ти ги покаже на картата но за да ти показва всички предмети, чарми и руни и основи без скрива някои от тях то трябва на клавиатурата да се натисне минус, иначе фаила d2hackmap.cfg е конфиг фаила на мапхака от които може да добавиш какво да ти показва и какво да непоказва може да се променят и цветовете на показване на дадени руни,предмети,основи,чармове и др.
но не и да му се зададе alt да е постоянно активен тоест да покава на картата това което е паднало постоянно.
Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.
http://blackdevil-bg.com

sidwer155
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 16 яну 2019 19:05

Re: Диабло 2 1.09

Мнениеот sidwer155 » 16 яну 2019 19:16

Направил съм сървър с хп сп 2 х64 съм на 1.09 но имам проблем! В пвпгн пише че не се свързва с интернет ипто... ипто на компютъра ли трябва да е или да пиша реалното от http://www.whatismyip.com? Като се опитам да влезна в батленета ми дава че неможе да идентифицира версийте... някой да помага че ми свършиха идеите... А друго което се сещам като пробвам да вляза в батленет от лоадера в режим прозорец ми излиза че липсва няква връзка във kernel24.dll


Върни се в “ИГРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта