Монт7 по времето на ММ вечерна интерактивна игра

Ако си истински геймър или просто любител - това е мястото. Може да задаваш въпроси, да отговаряш на такива, да се оплакваш или да се похвалиш!

Модератор: Техническа поддръжка

vnikitov
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 24 окт 2015 03:19

Монт7 по времето на ММ вечерна интерактивна игра

Мнениеот vnikitov » 24 окт 2015 03:25

Спомняте ли си, че по Монт7 по времето на ММ вървеше интерактивна игра с едни кръгчета на една дъска? Спомняте ли си коя е тя? И как се казваше предаването?

Потребителски аватар
Hadean
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: 28 яну 2011 21:24

Re: Монт7 по времето на ММ вечерна интерактивна игра

Мнениеот Hadean » 24 окт 2015 21:07

Чакай, че се обърках... Кое точно предаване с интерактивна игра те интересува?

Това по ММ (а по-късно BBT) беше Мист. В момента върви като NextTV в петък по BoxTV и ежедневни Twitch стриймове. Игри се изиграха много и различни.

По Монт 7 имаше някаква негова имитация, ама как точно се казваше и какво играеха... Като се позамисля, една от игрите май беше Egypt 1156 B.C или Egypt II.

Потребителски аватар
Destiny FIVE
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 232
Регистриран на: 09 фев 2009 01:54
Местоположение: Жител на света

Re: Монт7 по времето на ММ вечерна интерактивна игра

Мнениеот Destiny FIVE » 25 окт 2015 02:58

Да не те излъжа [без да искам :rose:], но единствената игра, която си спомням да е играна в предаването по Монт-а [през 2003г. мисля, че го даваха :hm: ], беше "The Longest Journey". Но не знам дали тя е играта, която търсиш :( .
За съжаление не си спомням нито името на предаването, нито други игри да са играни в него [но не съм и бил редовен зрител :shame: ].

vnikitov
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 24 окт 2015 03:19

Re: Монт7 по времето на ММ вечерна интерактивна игра

Мнениеот vnikitov » 28 ное 2015 02:29

Интересно...

Така .... Питах и Роро той ме подсети, че в Мист по ММ са играли подобна игра, но това е само част от нея... това е пъзела:

http://www.old-games.com/screenshot/5997-15-shivers.jpg

Играта по монт7 я водеше един с дълга коса, мисля че работеше в Асиста ако не се лъжа играта е подобна на тази от снимката само, че се играеше само пъзела :D хаха

Потребителски аватар
Hadean
Потребител
Потребител
Мнения: 84
Регистриран на: 28 яну 2011 21:24

Re: Монт7 по времето на ММ вечерна интерактивна игра

Мнениеот Hadean » 28 ное 2015 19:49

Предаването по Монт7 го водеха братята Росен (от Асист) и Георги - актуална снимка в сайта на групата им, ако ти е мерак да си ги припомниш. :D

Аз лично от Монт 7 освен смътния спомен за Egypt друго не помня.
С пъзели, подобни на Shivers (и също играни по MM) са още Shivers 2, 7th Guest, 11th Hour, Atlantis и кажи-речи всичко друго на Cryo Interactive... Абе стотици adventure игри залагат на такива пъзели, знам ли какво точно си гледал по Монт-а.

Ако търсиш конкретната игра, може да разгледаш walkthroughs на някои от гореспоменатите, в които има снимки на всичките пъзели. Ето например за 7th Guest.


Върни се в “ИГРИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта